Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális az, ha egy lányt úgy...

Normális az, ha egy lányt úgy nevelnek, hogy addig legyen szűz amíg nem házasodik meg?

Figyelt kérdés

Anyámnak van egy barátnője, akinek van egy 26 éves lánya, aki nagyon konzervatív nevelést kapott. Anyám és a barátnője nagyon szeretné, ha összejönnék a lánnyal. Nekem is nagyon tetszik a lány, viszont vannak kisebb fenntartásaim Vele kapcsolatban. Ami legjobban meglepett, hogy még nem volt férfivel. Beszélgettünk erről bővebben és kijelentette, hogy még valóban nem volt soha szexuális kapcsolata és addig nem is szeretne, amíg férjhez nem megy.

Szerintetek ez normális? Elfogadható?



2014. jún. 4. 06:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem normális.

És az se, hogy anyád kerítőnőt játszik.

Nagyfiú vagy, szerintem megoldod egyedül is az ilyen dolgaid.

2014. jún. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
14%
Elfogadható, szerintem. Minden anya úgy neveli a gyermekét, ahogy jónak látja. Örülj neki, hogy nem egy 'olyannal' akarnak összehozni.
2014. jún. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem egy 'olyannal' akarnak összehozni, hanem egy 'ilyennel':D

Hú, de jó... hisz 'ilyennel' sokkal jobb lenni, mint egy 'olyannal':P

2014. jún. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, az embernek vannak vágyai amiket jobb, ha meg tud élni.

Ha viszont egyikőtök sem akar semmi extrát a szexben csak heti egyszer takaró alatt, sötétben misszionárius pózban letudni az egészet akkor működhet.

2014. jún. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Nem normális...házasság előtti sex akkor volt gáz mikor nem volt fogamzásgátlás.

Plusz nem veszek meg egy terméket amire nincs garancia, h jó lesz, vagy ha nem díjmebtesen cserélik...

Sokba kerül egy lány/fiú időben energiában, de még pénzben is ahhoz, hogy ne legyek biztos benne, hogy jó mindenben.

2014. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
14%
Mi az, hogy "elfogadható"? Ezerszer inkább elfogadhatóbb mint az, ami ma megy! Ha már Ő rendes még a mai világban, legalább te ne próbáld lehúzni magaddal, kérlek!
2014. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy meg mi az, hogy ők szeretnék, hogy összejöjj a lánnyal? Bocs, de rólad is sokat elárul, hogy azzal jössz össze, akit kiszemelnek neked...
2014. jún. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ez a lány a másik véglet. De egy megértő férjjel még jól is elsülhet a dolog.


Legalábbis én is elég későn kezdetem mint a párkeresést mint a szexuális életet, de nekem olyan is volt a partnerem, hogy azt mondtam ezért megérte várni rá. Ő is tapasztalatlan volt meg én is és együtt vesztünk el a szexualitás útvesztőiben.

2014. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Anyu elég rendesen tönkre vágta előre a lánya nemi életét. Innen is gratula neki. Van egy erős gyanúm, hogy ezzel a tiltással ki is merült a szexuális nevelés a részéről.


Óva intek minden párt (nem csak én hanem a szexológia is) hogy a házasságig várjon. Ha nem működik a szex valamiért akkor elég komoly problémával indulnak neki a házaséletnek. Erkölcsileg nincsen kifogásolni való úgy éli a nemi életét ahogyan akarja, szexológiai szempontból viszont könnyen problémás lehet az egész nemi élete ha beleválaszt egy olyanba akivel nem fog működni.

A másik nagy problémám,hogy ez a meggyőződése nem a saját döntése, hanem anyai szigoré. Képzelheted mennyi elfojtást kaphatott amikor a fiatal teste elkezdett serdülni, és megjelent a nemisége hangsúlyosan. Szóval én amondó vagyok, hogy ez nagyon nem szerencsés. Bármi szexuális problémája lesz anyu lesz érte a hibás de vastagon.

2014. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

nem normális. ennek semmi értelme. a szex az egyik alappillére egy komoly kapcsolatnak. ha nem jó a szex, akkor ott problémák vannak.

Tehát ha neked nem menne egy kapcsolat szex nélkül, akkor problémák lesznek!

2014. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!