Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen egy prostinál elveszíte...

Milyen egy prostinál elveszíteni 35 feletti férfiként?

Figyelt kérdés
Főleg azok válaszaira vagyok kíváncsi, akik ezen átestek. Bár nem hiszem, hogy túl sokan vannak itt ebben a kategóriában. Ciki? Lelki megkönyebbülés ennyi idősen túlesni rajta? Milyen érzés volt előtte telefonon egyeztetni, felmenni, stb.? Nagyon megalázó, szomorú? (Én felhívtam három lányt, csak kíváncsiságból és kérdeztem árakat, stb. Mindegyiknek elárultam, hogy teljesen kezdő vagyok. Egyik azt mondta, hogy "mindenkinek el kell kezdeni valamikor", de olyan hideg hangja volt, hogy beleborsózott a hátam. A másik azt mondta, hogy őt nem érdekli, hogy ki a vevő. Ettől hányingerem lett. A harmadik egy vidéki cigánylány volt. Nem volt szép a képen, de telefonon ez tűnt a legnormálisabbnak. Azt mondta, hogy első alkalommal érdemes valami masszázzsal kezdeni, hogy lelazuljak. Alig akarta elhinni, hogy mi a helyzetem. Igazából egyik se győzött meg, hogy ez a megoldás.
2014. jún. 6. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalt prostizó vagyok. Már 18 évesen elkezdtem, és azóta is csak prostituáltakkal létesítettem szexuális kapcsolatot.

Nem mondom, hogy nincs hiányérzetem, én tényleg túl korán adtam erre a fejem.


De én úgy gondolom, hogy 35 év felett most már igazán nincs mire várnod. Ha pesti vagy, tudok neked ajánlani kedves lányokat.

2014. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindössze egy évvel vagyok fiatalabb ugyanebben a helyzetben, de annyira félek, hogy fel sem merem hívni őket.

De én nemcsak a nőkkel kapcsolatban vagyok ilyen, hanem úgy általában is, velük talán még jobban.

2014. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hello


Én is pont ugyanebben a kategóriában szenvedek. De valahogy nem visz rá a lélek hogy prostizzak. Nem félek felhívni őket. De megalázónak tartom hogy nálam lúzerebb emberek-nem sok van ilyen a földgolyón- becsajoznak, nekem meg fizetnem kell érte hogy legalább szóba álljanak velem. Pedig tök normális , átlagos, ápolt vagyok.

2014. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt én is így gondolom, sajnos erre azt lehet mondani, hogy kényszerhelyzetben vagyunk. Tehát nekem sem csak azon múlik, hogy félek őket felhívni, mert ugyanezek a dolgok gyötörnek engem is, ez tényleg elég megalázó helyzet. Pénzben sem állok jól, de azt még valahogy össze tudnék kaparni.

Ha az ember sokáig vándorol egy kietlen tájon, akkor már nem azt nézi, hogy mit lehetne inni, milyen folyadékokból válogathat, hanem örül, ha egyáltalán valamilyen vízhez jut. Szerintem itt nincsen általános értelemben vett jó megoldás, hanem mindenki a saját helyzetéből indul ki, és az alapján mérlegel. Utólag nyilván könnyű okosnak lenni, de a döntéseket mindig csak a jelent és a múltat figyelembe véve lehet meghozni, a jövőbe meg már nem láthat az ember. Még lehet, hogy valamilyen nagy csodában is bízok, és várok, reménykedek, hogy hátha "lepottyan valaki az égből", pedig jól tudom, hogy reálisan nézve nincsen esély erre. Magam sem tudom, hogy miért van ez, mintha bele lenne kódolva az emberbe.

2014. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!