Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak a barátomnak az...

Mit csináljak a barátomnak az első pettingnél?

Figyelt kérdés
Csak most fogunk először levetkőzni egymás előtt, mindketten szüzek vagyunk(18évesek).Szerintetek mit csináljunk elsőre?Nem szeretnék még annyira "durva" dolgot.Undorító választ ne írjatok.
2010. jan. 1. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy kezdtük, hogy először csak ruhán keresztüli simi, tapi, aztán már ruha nélkül. Akkor kézzel elégítettem ki a barátomat, ő pedig megujjazott. Csak a következő pettingnél elégítettük ki egymást orálisan.
2010. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát elöszőr alaposan nézzétek meg egymást, meg igazából ami az eszetekbe jut. De tényleg. Ez csak így jó!:P

Jah és ne beszéljétek meg elötte. az nagyon el tudja rontani a dolgokat:D

2010. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%
Na és mi lehet undoritó egy pettingnél?
2010. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben tuti orálisan csinálnám,az be szokott jönni. De ha mindketten szüzek vagytok, akkor beszéljetek előtte, nehogy balul süljön el...
2010. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Ilyet megkérdezni????


Ami éppen jön!

Ha ez nem "ösztönös", akkor szerintem valami nem jó...

De az első kommenter egész jó tanácsokat adott szerintem Nektek...

2010. jan. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
A Cumi fontos...meg kell tenned -ez egy pasinak elsőre nagyon jól esik és kifejezheted a szeretetedet is. Balul csak kicsit sülhet el...hogy amikor "elsűl" nem bírod nyelni...kikapod.... és a szemedbe megy az Isteni nedű....max ez lehet!
2010. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!