Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesnek tartjátok normáli...

Hány évesnek tartjátok normálisnak a szüzesség elvesztését?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53
2014. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16
2014. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs "normális". Tök mindegy. Csak az adott illető élvezze, ennyi a lényeg.
2014. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a mai fiatalok általában 14-15 évesen szokták elveszíteni.. Nem évhez kötött hanem érettséghez.. Én 18 éves leszek és még mindig szűz vagyok és nem azért vagyok szűz mert nem tartom érettnek rá magam hanem még nem találtam meg az igazit.. :) lehetett volna 1 éjszakás kalandom meg szexpartnerem de nem nagyon szeretnék tucat lenni.. :) Inkább megvárom az igazit! :)
2014. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyéni tulajdonságoktól függően kb. 17-22 éves kor között.
2014. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14 éves kor felett.
2014. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ideális kort a szerelem fogja meghatározni. Viszont fontos, hogy legyél minimum 14 felett.

Meg saját okokból (az élet kiélvezetlensége több évig) azért jó, ha 30 évesen nem vagyunk szüzek, hiszen kb 10 év akkor csak elfecsérelt idő az élvezet és az esetleges családalapítás elől.

2014. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én leszarom hogy mikor normális ha találok egy hozzám illő pasit akkor azzal elvesztem.Ennyi!
2014. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

Kívülállóként azt mondom, olyan 16-18 közt érzem kellően érettnek a lányokat arra, hogy elkezdjék. Tán már 15 is OK lehet, feltéve ha nem akar sportot űzni belőle, de őszintén szólva ha megvan amegfelelő partner, mindegy, hogy az kapcsolatból van, vagy csak barát akivel úgy alakult, vagy egy egy éjszakás pasi, de akivel ha azt érzi a lány, hogy jó lesz, ha a jelenlétében felizgul, és nem bír magával, akivel ha belegondol, hogy "MOST megtörténik", egy szemernyi kétség sincs benne, hogy jó lesz, és nem fél, hogy fog e fájni, vagy milyen lesz, akkor készen van rá és tegye meg, mindegy hogy éppen hány éves, és milyen kapcsolatban teszi ezt. Lényeg, hogy akarja, és a teste is akarja. Azért elveszíteni, hogy túl legyen rajta az gáz. Csak azért szexelni fiúkkal mert az ma már egyfajta elvárás 14 fölött, hogy aki együtt van valakivel az kefél, meg attól lesz valaki "érettebb" hogy már dugott, sőt minél több, minél többel, az megint gáz.

2014. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16-23 kb
2014. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!