Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki még szűz 20 év fölött is,...

Aki még szűz 20 év fölött is, az érez valami haragot, gyűlöletet a női nem iránt? Vagy esetleg a "sikeresebb" pasik iránt?

Figyelt kérdés
mivel a 21. század megítélése szerint szűznek lenni ciki dolog

2014. jún. 15. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom mit gondolnak mások, a századdal együtt. Amúgy nem érzek semmilyen haragot vagy irigységet. 21/F
2014. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem ciki :D az a gáz ha vki 16-17évesen elkezdi.
2014. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt neked ki mondta?
2014. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16-17 egyáltalán nem korai (20 fölött sem késő persze)
2014. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

hülyeség!!

22 évesen vesztettem el... most sem vagyok sokkal idősebb :D

csak egy valamit éreztem... de azt most is épp... hogy jó esne valaki mellé odabújni esténként, akit tudod, h melletted van és megoszthatod valakivel a szíved, akit szerethetnél..

2014. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Szűz nem vagyok, de a nőket én is meggyűlöltem már ahol csak lehet legsziveseben kiszúrnék a nőkkel, amúgy meg nem olyan nagy dolog a sex még a tapasztaltnak mondott csajok is holt bénák sokszor, ha pénzszagot éreznek akkor aztán azért beleadnak apait anyait
2014. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
azt is hallottam ezzel kapcsolatban, hogy sok tömeggyilkos, nőerőszakoló hasonló dolgok miatt végezte úgy...
2014. jún. 16. 00:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Ebben van vmi usaban nemrég pont ez miatt lövöldözött egy srác, 22 évesen szűz volt és begurult a csajokra....
2014. jún. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30 éves szűz vagyok. Egyáltalán nem érzek haragot a nők iránt. Csakis én tehetek róle, hogy idáig jutottam. A politikusokat gyűlölöm. Meg azokat az embereket, akik tudatlanságukkal hatalmon tartják a jelenlegi rendszer irányítóit.
2014. jún. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A párom 22 éves és szüzek vagyunk. Még nem szeretném, ő meg türelmes :) Nem vagyunk prűdek, kicsit sem, se pedig nagyon mélyen vallásosak, és mondjuk várni akarunk az esküvőig, csak egyszerűen még nem érzem késznek magam. Nem hiszem, hoyg sietnem kellene. Tudom, hogy vele akarom, mert szeretem. De még jobban félek az elsőtől, mint amennyire vágyok rá. Csak az agyam nem engedi, az eszem... Nem szeretném megbánni :) Amikor erről bezsélgetünk ő azt mondja, nagyon akarja, de örül, hoyg várt rám eddig, és hogy tudja, azzal lesz az első, akit szeret és viszont. :)
2014. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!