Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Várjak még az első alkalommal?...

Várjak még az első alkalommal? 20L

Figyelt kérdés

Voltak már korábban is kapcsolataim, de az előző két barátommal nem feküdtem le, mert nem tudtam ellazulni ha intimitásról volt szó, és nem voltam beléjük szerelmes.

A mostani barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretem. Vele teljesen más, mint eddig volt. Legutóbb mikor nálam volt nagyon egymásba gabalyodtunk és csak azért nem történt több pettingnél, mert nekem nem volt alkalmas. Akkor megbeszéltük, hogy legközelebb együtt alszunk és mindketten tudtuk, hogy ez mit jelent. De most egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy nem lenne-e jobb ha kicsit még várnánk a szexel. Nagyon szeretném vele elveszíteni és örülök hogy eddig vártam, de mivel még szűz vagyok, nem szeretném elkapkodni a dolgot, de azt sem szeretném ha úgy érezné "felültettem". Mit gondoltok, várjak még?



2014. jún. 18. 09:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy szükséged van még időre, akkor várj.

Ha a pasid szeret, akkor nem fogja zavarni.

2014. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha kívánod, akkor csináljátok. Nem vagy már gyerek, hogy éveket kelljen várni, szerintem el tudod dönteni mi a jó neked. :)
2014. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

20 éves lány vagy aki fülig szerelmes.

Mi a probléma? A két hónap? Naptár dönti el, hogy mi viszony köztetek, és mennyire vagytok szerelmesek? Nem hinném.

Én amondó vagyok, hogy ha szereted, kívánod, akkor több nem is kell... Védekezzetek :)

2014. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire odavagytok egymásért, akkor minek tovább várni?
2014. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Minek várni? Szereted,2 hónap,20 éves vagy, mire vársz?? Most komolyan?
2014. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Én úgy gondolom,hogyha kiírtad ezt a kérdést akkor nem vagy biztos ebben.

Ha pedig így van,akkor szerintem még időre van szükséged.

Ha szeret megérti!

Ő még "szűz"?

2014. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Imádom az ilyen lányokat.. Szerelemből vagy együtt 3 sráccal több hónapon, éven át. Egyikkel sem fekszel le, mert nem állsz készen, majd jön egy bunkó paraszt srác, aki elveszi a szüzességed rövid idő alatt, majd tovább áll! Szerintem még várj 10 évet a megfelelő emberre! jézusom...
2014. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

"Voltak már korábban is kapcsolataim, de az előző két barátommal nem feküdtem le, mert nem tudtam ellazulni ha intimitásról volt szó, és nem voltam beléjük szerelmes."


Értelmezd! Főleg a végét!

2014. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#6 Nem, ő már nem szűz, volt egy több éves kapcsolata.


#7 Szerintem kicsit félreértelmezted a kérdésem. Ő az első szerelmem és szeretnék vele lefeküdni, csak abban nem vagyok biztos, hogy már kész vagyok rá.

2014. jún. 18. 09:38
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg igen, csak hezitálsz egy egyértelmű kérdésen :)
2014. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!