Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek 16 évesen korán...

Szerintetek 16 évesen korán van elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
ja
2014. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16/Lány
2014. jún. 26. 22:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
he lelkileg elég érett vagy rá és ugy érzed hogy nem fogod megbánni akkor nem nem korai :)
2014. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Szerintem az az ideális kor. De a te esetedben én várnék tekintve hogy ha nem tudod még eldönteni hogy lefeküdnél e a pároddal vagy sem és inkább idegeneket kérdezel meg akkor még nem állsz rá készen igazából. Ha korainak tartok várj. Nem fognak érte szekálni és cikizni és a párod sem fog kevésbé szeretni. 15/l
2014. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ennyi idősen már illik szellemileg annyira érettnek lenni, meg a szexuális kultúra elméleti részével is illik tisztában lenni.
2014. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát...én is annyi voltam...és tudod mit? Pont úgy kellett legyen...mert mi van, ha nem teszed meg? Inkább bánnám azt, hogy megtettem, minthogy nem...nem is bánom.Sőt. De csak akkor tedd, ha a paliban teljesen megbízol és másnap nem hallod vissza az eseményeket...és ez csak az egyik dolog...a többit te tudod ;) :)
2014. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én 14 évesen vesztettem el csajommal..Érettnek gondoltam,és nem bántam meg,még most is eszembe van az az éjszaka:) szépp volt,ha te elég erős vagy lelkileg akkor add oda neki,de csak eggyvan belőle!
2014. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lupus ***** válasza:
13%

Nem, 16 évesen nem korai, ám ez függ az egyén érettségétől is. Mivel te itt egy rakárs, többségében bizonyítottan tahó vadidgentőkl kérdezted ezt meg, azt kell, hogy mondjam, Neked bizony még korai.

Persze csak, amennyiben komolyan gondoltad, h ebben a kérdésben barátaid, vagy szüleid helyett ennek az oldalnak a látogatóitól kérsz tanácsot.

2014. jún. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
ha cigány származásúnak érzed magad, akkor nem
2014. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha velem teszed akkor épp ideális :)
2014. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!