Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba és még szűz vagyok.

Le szeretnék feküdni vele mert tényleg igazán szeretem.

Csak az a baj hogy ő nem szeret engem és csak szexet akar.

Szerintetek megbánnám ha lefeküdnék vele?



2014. jún. 28. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelműen igen!!
2014. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen!
2014. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De ha én szeretem..

Nem úgy van hogy akit szeretünk annak érdemes "odaadni"?

2014. jún. 28. 12:18
 4/18 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat
2014. jún. 28. 12:19
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Meg bizony......egy darab hús lennél neki, akit megdug majd tovább áll. Ha nem szeret, a lényeg, hogy az ő igényeit kielégitsd, aztán egyikőtök jobbra, a másik balra megy. Egy eszköz lennél neki nem több, lehet hogy cikinek érzed hogy szűz vagy, de használati tárgykènt se fogod magad jobban érezni.
2014. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem ha te szereted akkor feküdj le vele. Ez remek tapasztalatszerzési lehetőség és még azzal is vagy akit szeretsz. Aztán ha már szereztél tapasztalatot rá fogsz találni arra akivel kölcsönös a szerelem és tapasztaltan vele már a szex is jobb lesz.

Ezért hosszú távon biztosan nem fogod megbánni.

2014. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit tegyek.

Teljesen össze vagyok zavarodva.

Mert szeretném de félek is.

Köszönöm szépen a választ

2014. jún. 28. 12:21
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Értem, hogy mire gondolsz. Te szereted és vele szeretnéd elveszíteni. De ha nem szeret közben is úgy fog kezelni mint egy darab húst, mint a markát ha kiverné. Ne tedd meg mert utána sokkal rosszabb lesz amikor megkapta amit akar és tovább áll. Majd lesz olyan aki megbecsül és vele tényleg feledhetetlen élmény lesz és akkor nem rossz értelemben. Ezt a srácot meg sz*rd le magasról
2014. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Én biztos nem veszíteném el olyannal, aki belém nem szerelmes, szerintem érdemes lenne még várni ezzel. 17/L
2014. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

"Csak az a baj hogy ő nem szeret engem és csak szexet akar."

De utálom az ilyen fiúkat.Ha nem szeretek egy lányt, rá se nézek, nem hogy kihasználjam...

2014. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!