Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy lány a péniszem mérete...

Egy lány a péniszem mérete miatt nem akar velem lefeküdni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az a gondom, hogy járok egy lánnyal, ő még szűz és amikor együttlétre került volna a sor ő visszatáncolt.

Azt mondta, nem biztos benne, hogy le szeretne velem feküdni. Nincs semmi egyéb baj a kapcsolatunkban, csak ez eléggé elkeserített.

Mondtam neki, h óvatos leszek, nem leszek durva, de totálisan elbizonytalanodott.


Tudom használni és nem vagyok egy ősember.

Nagyon szépen kérem, hogy akit ez felkavart az ne küldjön mocskolódó kommenteket, köszönöm.



2014. jún. 30. 11:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
biztos túl nagynak véli
2014. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Mert szűz és nő. Majd ha készen áll rá, és teljesen felizgattad, szerelmes is, akkor ő is akarni fogja.


Egyébként nekem tetszik a szerszámod.

2014. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem akarok én neki fájdalmat okozni, vigyáznék rá, de nem érdekli a magyarázkodásom:(
2014. jún. 30. 11:08
 4/30 anonim ***** válasza:
Te mocskos mazlista...
2014. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem lehetek együtt a barátnőmmel, nagyon mázlista vagyok.
2014. jún. 30. 11:09
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz, akkor is mindenképpen fájni fog neki az első pár alkalom, ha rendesen benedvesedett, még talán akkor is. Várj és légy vele türelmes, megértő!
2014. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Azért mert nagy és megijedt tőle. Tudod egy álló 23 cm-s farok még egy tapasztalt nőnek is gondot okozna :)
2014. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

1. Szűz. Ne siettesd.

2. Egy kicsit túl hosszú lenne nekem is....

2014. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
6%
Hát ez mennyire ironikus már, ha túl kicsi az a baj ha túl nagy az a baj... Ha igazán szeretne akkor akarná, mert ha fáj neki akkor abbahagyjátok és ennyi. Nem értem. Hány évesek vagytok?
2014. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem éppen kicsivel rohangálsz. Lehet én is azt mondanám, hogy inkább hagyjuk.


De most két lehetőséged van, vagy szakítasz és akkor egyikőtök se szenved sokat és sokáig. Vagy türelmes leszel vele, amíg nem szedd össze elég bátorságot, hogy legalább megpróbáljátok. Ne erőltesd, mondd azt, hogy te ráérsz, majd akkor lesz valami, amikor ő úgy szeretné. Ezért nagyon ügyelj magadra, sose erőszakoskodj! Inkább csak pettingeljetek, amíg szokja a méreted. Ha sokat tartja kézben, esetleg orál is van, akkor lehet könnyebben mondja azt, hogy na csapjunk a lecsóba. Szóval vagy vége vagy extra türelem. Rajtad áll.


24N

2014. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!