Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet a probléma srácal?

Mi lehet a probléma srácal?

Figyelt kérdés

van egy barátom aki 23 éves szűz nem igen érdekli a szex

el van a saját kis világába ,nagyon kevésd az esélye hogy csajt össze szedjen és prostihoz se akkar menni ,

mert ő szerelemből akarja ami tiszteletre méltó is szerintem. de akkor is csinálhatna valamit az ügy érdekében pl prsti hogy legalább valami kis tapasztalata legyen



2014. júl. 7. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát vannak ilyenek. Ha nem akarja, nem akarja. Egy pasi ilyen idősen a lelkét is eladná egy jó dugásért, mert ez az ösztön...a fajfenntartás ösztöne, benne ez alig van, ez a természetes szelekció. Az élet lényege a természetben a szaporodás, az ő génállományát és családfáját a kihalásra ítélte a természetanya...

A lényeg mégis csak amit már mondtam, ha neki így jó, akkor hagyjad őt. Ha majd mégis megtalálja az igazi szerelmet, amiről álmodik, és tényleg lesz aki feltétel nélkül szereti, az így is szeretni fogja őt, még akkor is ha 40 évesen még nincs szexuális tapasztalata.

2014. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
esélytelen, hogy egy nő megelégszik egy 0 tapasztalatú 23évessel is, nem hogy 40 évessel!
2014. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb probléma, hogy van egy "barátja" aki az ö farkával foglalkozik KÉRETLENÜL.
2014. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan! xD
2014. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kell beleszólni, hogy más hogyan él? Tiszteletreméltónak találod, de közben mégis menjen el legalább egy prostihoz? Elég vicces.... szerintem mindenkinek a saját dolga hogy mit csinál.
2014. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De nem értem, hogyha valaki a szerelmet keresi, mások miért mondják, hogy kb. 40-50 éves korában találja meg? Ennyire pesszimisták vagytok? Az igaz, hogyha egész nap otthon ül és nem csinál semmit, akkor kevesebb az esélye, hogy megtalálja, de ha van valami elfoglaltsága, akkor sokkal könnyebben találhat barátnőt.
2014. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is vna egy ilyen haverom én próbálom rávenni, hogy csajozzon még felajánlottam neki egy könnyen dugható csajt is, de elutasította, mert, hogy szerinte túl fiatal a csaj,de ez csak kamu, ismerem, a srác túlságosan is beletörődött már, h neki ilyen unalmas kis élete van, szerintem az ilyen tényleg nem is akar dugni sem, egyszerűen hiányzik belőle a természetes szexuális vágy
2014. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!