Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy csinaljam?

Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

Baratnommel mar nagyon reg ota vagyun egyutt es ugy erezzuk hogy eljott az ideje a szexnek o 17 en 18 vagyok en mar nem vagyok szuz de o az es meg sose vettem el lany szuzesseget es nem tudom hogy csinaljam ugy hogy ne fajjon neki...kerlek segitsetek.

18/F



2014. júl. 10. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A hangsúly a gyengèdségen, odafigyelésen és a kellő izgatáson van. Mindenképpen legyél vele nagyon figyelmes, türelmes, óvatos, figyeld a reakcióit és csak úgy haladjatok ahogy neki jó.

Izgasd fel kellően, legyen hosszú és érzéki az előjátèk, a kezeddel, száddal, nyelveddel kényeztesd, hogy jó nedves legyen és kívánjon. Nem árt ha van kéznél sikosító, nem mindenki nedvesedik egyformán. És ne izgulj.....ő is csak egy lány, attól, hogy szűz.....minden jó lesz. :)

2014. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom:))
2014. júl. 10. 07:49
 3/3 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha nem rögtön a szex az indítás... előtte pár napig/hétig pettingeljetek!


Ismerjétek meg egymás testét, tapasztaljátok ki, hogy melyikőtöknek mi esik jól! És akkor történjen a behatolás, ha a barátnőd úgy érzi, megőrül, ha nem fogadhat magába!


Legyen kellő előjáték! Izgasd fel rendesen, nyald ki alaposan, akár az első orgazmusig!

Ha már tocsog a nedvességtől, elkezdheted ujjazni, szigorúan nedves ujjal, és nagyon óvatosan... ez picikét tágít...

Ezt akár már előtte 1-2 alkalommal is kipróbálhatjátok, pl. orál közben.


Ha izgalom hatására kicsit tágul, de esetleg nem nedvesedik eléggé, akkor bevethető egy kis síkosító is, de szigorúan csak kiegészítésre, soha nem a megfelelő izgalom pótlására.


Behatolásnál két verzió lehetséges:


1. Ő ül bele... akkor tudja szabályozni, hogy egyszerre milyen mélyre engedi, milyen sebességgel, illetve hogy mikor álljatok meg picit. Mindig, ahogy éri...

2. Misszionárius. Egy centit behatolsz, elszámolsz lassan 10-ig, majd újabb egy centi, majd újabb kis pihi... így fokozatosan tágítod. Ha teljesen bent vagy, csak akkor kezdj lassan mozogni. Lassan, de egyenletesen!


Az egésznek két titka van.


1. Mennyire kíván, mennyire tudja elengedni magát.

2. Mennyire figyelsz rá.

2014. júl. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!