Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Segítség! Párommal igazán...

Bbebe kérdése:

Segítség! Párommal igazán túlfűtöttek voltunk, és tudni kell azt hogy még szűz vagyok. Fiúm bedugta kicsit de anyira fájt hogy mondtam neki tovább ne és nem is dugta be tovább. Pár centi lehetett bennem max 3-4. Lehet bajom belöle?

Figyelt kérdés
Elveszthettem a szűzességem vagy nem? Gyerek? Segítség! Rosszindulatu válaszoktól kíméljetek! Elöre is ksznm.
2014. júl. 10. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem élvezett beléd/nem volt spermás a fütyije, akkor esélytelen a gyerek.

A szűzhártyád átszakadt?

2014. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Véreztél? Felizgatott rendesen?
2014. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy átszakadt e mert nagyon fájt, de tényleg nagyon kicsit dugta belém. És épp ezért a fájdalomtól nem én kicsit sem élveztem,szóval én nem mentem el
2014. júl. 10. 13:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt írtad még szűz vagy, ezért gondolom ez volt az első "próbálkozásotok" ilyen téren. Szerintem ideges voltál a helyzettől. rá görcsöltél és így fájt ha kicsit lazulsz és nem idegeskedsz nem fog majd fájni!
2014. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ha véreztél akkor már nem vagy szűz..
2014. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen elsö ilyen alkalom.igazából neki nem kicsi a pénisze, és szerintem ettől fájt a leginkább. Utána volt ilyen kis vérzés féle, de igazából nem rendes vér volt. Ilyen már jött belőlem olyankor is, amikor nadrágon keresztűl kidörzsölte kézzel.
2014. júl. 10. 14:13
 7/13 anonim ***** válasza:

"Ilyen már jött belőlem olyankor is, amikor nadrágon keresztűl kidörzsölte kézzel."


És az neked kellemes érzés volt vagy kellemetlen?

2014. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 3 hapig fájt még pisiléskor is. Mint hogyha gennyezett volna is egy kicsit.
2014. júl. 10. 16:18
 9/13 anonim ***** válasza:

# 8


Én úgy értettem a kérdést, hogy AMIKOR ezt csinálta, nem utána.

2014. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem vettük észre
2014. júl. 10. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!