Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az normalis hogy a tampon nem...

Az normalis hogy a tampon nem megy fel, sot meg faj is es ilyen ego, csipo erzessel jar?

Figyelt kérdés
Probaltam mar ugyis hogy amikor nem volt meg hogy az ujjammal kiprobalni de az is fajt nagyon..most mit kezdjek?

2014. júl. 18. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Beszélj erről anyukáddal.

Szívesen elmondja a tapasztalatait.

2014. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó helyre dugod?!?!
2014. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én se tudok tampont használni, mert fáj

de nem csíp, az szerintem nem normális

2014. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért nem megy fel, mert nem tudod rendesen felhelyezni, illetve nem vagy kellően ellazulva közben. Ha be vagy feszülve, akkor persze, hogy nem megy fel. Illetve ha szűz vagy, akkor azon sem kell csodálkozni, nem mindenki tud szűzként tampont használni. Illetve ilyen estben a méret sem mindegy, javasolt ilyenkor a mini méret.

És ha égő, csípő érzést érzel, akkor javaslom, hogy keressetek fel anyukáddal egy orvost, mert az nagyon nem normális!

2014. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, annyit elfelejtettem, hogy az égő, csípő érzés utalhat fertőzésre és olyankor bizony fájdalmas lehet oda bármit behelyezni, lehet az egy tampon, az ujjad vagy éppen annak, aki nemi életet él, annak pedig a nemi élet lehet fájdalmas ilyenkor.

Szóval mindenképpen keressetek fel egy orvost!

2014. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én még szűz vagyok és amikor először használtam tampont nekem is fájt,volt amikor én se tudtam felrakni.Lazulj el és űgy próbáld meg először még biztos fájni fog még akkor is ha minit használsz.Van egy tanácsom:mielőtt felhelyeznéd a tampont szappanozd be egy kicsi,úgy sokkal könnyebben "felcsúszik".Nem viccelek,nekem bevált!:)
2014. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy fáj, ha nem menstruálsz, mert nem elég csúszós ilyenkor a hüvelyed. Nem hiába szexelni is akkor kell, ha nedves vagy, a tampont meg a szivárgáskor kell feldugni, nem pedig akkor, mikor semmi nem jön ki onnan.

Egyébként ha nagyon fáj, akkor érdemes lehet nőgyógyászhoz elmenni, fertőzés is állhat a háttérben.

2014. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor ment fel fájdalom nélkül, mikor elvesztettem a szüzességem - előtte 2-szer próbáltam, és inkább hagytam a francba.
2014. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hiaba beszelek anyammal o mondta hogy menjek el egyedul nodokihoz,elmentem a nodoki elzavart mert 16 ev alatt vagyok,anyam meg baszik eljonni velem...szoval ugy latszik majd kivisgaltatom magam 2 ev mulva magam...raadasul most ilyen barnas folyasom is van aaahw...
2014. júl. 20. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!