Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki szűznek lenni?

Ciki szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves fiú vagyok és szűz még. Én ha annak érzem, hogy ez nem jó már rég el kellet volna veszítenem. De nem találtam hozzá megfelelő lányt akivel együtt tudtunk volna lenni jóban rosszban. Én az igazit keresem megvan az ideálom.. Csak nem jött össze.. Kérdezik szűz vagyok e de én kitérő választ adok mert szégyellem is kicsit, hogy az vagyok. Nehezen ismerkedő típus vagyok nehezen találok lányt magamnak:) két szempontot nézek: legyen aranyos és őszinte :) Szerintetek szégyellnem kéne? beszélgetnék itt privátba is veletek jó lenne beszélgetés is:)köszönöm a válaszokat előre is:)


2014. júl. 18. 23:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy valami "ciki". Én 21 évesen vagyok az, és kb leszarom.
2014. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
0%
Nekem mindegy csak jol nezzen ki es kivanja a szexet legalabb 1 szer 15 / f vagyok csajok szerint helyes is :)
2014. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Engem pl nem zavarna

18L :D

2014. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem ciki szűznek lenni, de tény, hogy sokan ezt nyomják, hogy minél előbb el kell veszíteni a szüzességet. Mindenki maga tudja eldönteni, hogy mikor érett rá és kivel szeretné elveszteni. Te még nem találtad meg ezt a személyt, de ne aggódj 20 évesen még nem késtél le semmiről:)
2014. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem az. Lenne rá lehetőségem, hogy elveszítsem, de még nem élek vele.

21/F

2014. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat . csak 90%-uknak már megvolt..:(
2014. júl. 18. 23:37
 7/19 anonim válasza:

Ez annyira hülyeség hogy ciki hogy szűz vagy. Tényleg avval kell megtörténie akit tényleg szeretsz és bízol benne. Őszintén nem lenne bűntudatod ha olyannal történne meg akit nem szeretsz.

Ha pedig kérdezik tőled hogy szűz vagy e még poénkod el a választ és akkor nem csak megneveteted a többieket de ügyesen el is tereled a figyelmet a témáről. Egyedül a barátnődnek/kedvesednek van joga tudni a te szexuális életedről senki másnak

18/L

2014. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Fölösleges emiatt szégyenkezned, az a gáz inkább ha ez valakiknek a szemében gáznak tűnik, hogy te az vagy. És akkor mi van, mindenki az volt egy darabig, különben meg senkinek nincs beleszólása abba, hogy ki mikor hogyan kivel miért.
2014. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem gáz/ciki míg te nem látod annak.
2014. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én is szűz vagyok, 22 éves, sokáig bántott a dolog, de találtam magamnak egy hobbit ami eltereli a figyelmem erről, és mivel abban sikeres vagyok így ez a téma annyira már nem érdekel.

Sajnos olyan helyen élek, ahol elég limitáltak az ismerkedési lehetőségek, meg valahogy az iskolai szerelem is kimaradt...ez van.

2014. júl. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!