Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk, milyen volt az első...

Fiuk, milyen volt az első szex izgultatok előtte? Ha igen hogyan nyugodtatok le?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 10:33
 1/5 Mr. Truth ***** válasza:

én elszivtam egy cigit elötte is utána is...

ilyen egyszerü...

2014. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Mindenki izgul előtte. szar volt.
2014. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Á én attól tartok, hogy annyira ideges leszek nem fog felállni. De legalább jól kifogom nyalni, hogy élvezze. Akkor szerintem lenyugszom kicsit és ha látom/hallom hogy nyög akkor már menni fog remélem..
2014. júl. 27. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Naná, hogy kicsit izgultam előtte, de ez olyan, mint a színészkedés vagy a vizsgázás, a lámpaláz rásegít kicsit a dologra.


Érdekes, milyen sokat olvasom, hogy azon paráznak a fiúk, hogy nem fog felállni. Nos, mikor még szűz voltam, konkrétan attól betonkemény lettem, hogy átölelt a barátnőm :D


Egyébként ugyanez volt első alkalommal is, mikor kinyaltam előtte, már konkrétan a nyögésein rohadtul felizgultam. És mellesleg fantasztikus volt (neki fájt egy kicsit, de még akkor éjszaka volt egy második menet, az már neki is jó volt).


Szóval nem kell annyit parázni, de az természetes, hogy izgulsz kicsit.

2014. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült elsőre, így ahogy te is tervezed , keményen kinyaltam. Utána talán a 3 adik alkalom volt amikor már tényleg ott voltam én is a toppon
2014. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!