Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratnom is es en is szuzek...

A baratnom is es en is szuzek vagyunk meg, Milyen lessz majd az elso sexualis eggyuttlet? Nagyon nehez kielegiteni egy szuz lanyt? Egyaltalan hogy keszuljek es mit tegyek hogy gyonyoru elmeny legyen az elso?

Figyelt kérdés
Pettingeles mar volt es a baratnom elvolt szalva hogy mennyire kenyesztetem es mijen jovagyok hozza es finom....de ennek ellenere megis felek hogy majd az elso eggyuttletunk felresikeruljon, nehogy netudjak oromotokozni neki
2008. aug. 5. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első együttlét nem igazán jó a nőknek, de ez normális, nem kell aggódni miatta, hosszú előjáték biztos beválik, meg utána is foglalkozz vele és nem lesz gond.
2008. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az előjáték fontos pettingeljetek előtte sokat, kényeztesd szájjal is, hogy nagyon nedves legyen, akkor nem fog annyira fájni és könnyebb lesz.
2008. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az előjáték nagyon fontos. Kezdjétek pettinggel, jól izgasd fel és akkor nem fog annyira fájni neki. Az is lehet, hogy egyáltalán nem fog fájni. És ne keseredjetek el, ha nem sikerül a csúcsra jutttnod elsőre, mert még hozzá kell szokni az új helyzethez.
2008. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég vesztettem el a szüzességemet,és véleményem szerint a legfontosabb tényleg a megfelelő előjáték,és hogy a lány teljesen megbízzon a partnerében,és szeresse is egyben.Nekem csak kicsit fájt,még a második is,de nem véreztem.A barátnődnek ha gyengéd vagy vele szép élmény lesz mindenhogyan,csak ne várd azt el,hogy annyira élvezze,mert azért nem könnyű...Ja amúgy nekünk spontán jött,nem terveztük meg a dolgot,de szerintem nem vesztettem semmit,legalább nem görcsöltem rá a dologra.Remélem tudtam segiteni:)
2008. aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne rágodj ezen majd spontán jön az...:)
2010. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!