Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy ha elmondom...

Miért van az, hogy ha elmondom egy fiúnak, hogy szűz vagyok, akkor egyszerre elmenekül tőlem? 16/L

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 18:33
 1/9 Mr. Truth ***** válasza:
mert idiota...
2014. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy még jobban ott maradnék melletted :)
2014. aug. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ha azt hiszik hogy nem vagy akkor ugy gondoljak hogy meg lehet d.gni,igy meg nen fecserlik rad az idejuket
2014. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egy normális kapcsolatban ez nem hátrány. Inkább ezen is látszik, hogy mennyire van tartása. Ja és azt elfelejtettem írni, hogy nem kérek üzenetet olyantól, aki szexelni akar.
2014. aug. 12. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:
mert a testedet akarták jobban megismerni, nem téged...
2014. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meert tudják hogy a szüzekkel több a gond.. Jobban kell rájuk figyelni, több idő kell az ágyig eljutni... Éééés ők ezt nem szívesen vállalják.. Ők csak meg akarnak fektetni..
2014. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy több a gond, de jobb egy olyannal szexelni akin a fél város végig ment? Gratulálok nekik. Volt olyan barátom is akiről később kiderült h szűz volt. Ő normális volt és mondta is hogy sokkal jobb egy ilyen lány.
2014. aug. 12. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Az aki ennyire Gerinctelen hogy ezért hagy ott az jobb is hogy nem tart fel téged és te se pocsékolod az energiádat és idödet ezekre! Ne sopánkodj ezek majd egy napon jönnének majd ha felcseperedsz de akkor majd te fogsz beinteni nekik mert addigra már neked lessz olyan akit te arra érdemesnek találkozott hogy vel járj és ha ugy gondolod akkor lefeküdj vele és nem téged válogatnak ki! Az idöt neked dolgozik kedves semmiröl nem maradtál le, csak járj nyitott szemmel és figyelj sokat fogsz tanulni amikor nem is gondolod! Sok sikert aztan szólj vissza mire jutottál, !elötted az élet!
2014. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8: ez így igaz, köszönö.
2014. aug. 12. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!