Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nincs meg a szűzhártyám :o...

Nincs meg a szűzhártyám :o nem érzem nem látom és nem is talalom :o pedig semmu olyat nem csináltam. Sportolok. Lovaglok de attol nem hiszem hogy elszakadhat :/ vagy nemtudom . Miert? Miez?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a lovaglástól szakadt ki. Nekem is :P
2014. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan esetek, hogy az illető nélküle születik.
2014. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. valaszolo: milyen ertelemben erted a lovaglast? :D mert en a sportra gondoltam :D

2. valaszolo: tenyleg? :o nem is tudtam....de nekem volt azt tudom :/

2014. aug. 13. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarod be nézek, be tapintok és megkeresem neked.

Ráadásul a sportolástól simán át szakadhat. Szűz akkor valaki, amikor még nem járt benne férfi nemi szerv. Nem akkor, ha meg van a hártyája... Ennyiből akinek csak a makkot rakta be a pasija, az még szűz lenne...

2014. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, értelemszerűen a sportra :)
2014. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Van akinek alapból nincs, vagy lovaglástól simán elszakadhat. Az is lehet, hogy elnéztél valamit, és majd első szexuális aktusod során jösz rá, hogy mégis volt.
2014. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szűzhártyának nagyon sokféle típusa van. Van, akinek eleve nagyon nagy rajta a nyílás, így első szeretkezéskor csak tágul egy kicsit, nem reped és így nem is vérzik, és ritkán, de előfordul, hogy elve nincs is valakinek szűzhártyája.


Én semmi olyan sportot nem űztem, ami miatt sérülhetett volna szűzhártyám, és hajlékony sem vagyok, szóval spárgának, ilyesminek a közelében nem voltam soha.


Ennek ellenére az első szeretkezés nekem minimális fájdalommal vagy vérzéssel sem járt, csodálatos szép élmény volt.


A helyedben én inkább örülnék neki, hogy ilyen szerencsés vagyok. :-)

2014. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!