Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El akarom már veszíteni a...

El akarom már veszíteni a szüzességem. Ez gáz? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval 16éves vagyok és úgy érzem készen állok. Nem azért, mert fel vagyok izgulva vagy ilyesmi, csak egyszerűen már szeretném. Nincs barátom jelenleg, de néha végiggondolom és már szeretnék olyan örömöket nem csak magamtól átélni, és okozni. Szerintetek ez rossz?

16/L



2014. aug. 18. 23:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem rossz,de azért fura
2014. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

nem

kicsit kanos vagy ennyi

2014. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kanos... -.-
2014. aug. 18. 23:04
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
viszket neki :)))
2014. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Beszélhetünk a témáról...
2014. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

Az Oxigén, az gáz..

Fiatal vagy még nagyon

2014. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Gáz.

Egyrészt még gyerek vagy, a szex pedig a felnőtt élet része.

Másrészt mert azért akarod elveszteni, mert tehernek érzed.

Éretlen vagy még ehhez.

2014. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A kérdés célja nem partner keresés volt, és a felülírottakat egy komoly párkapcsolatban szeretmém végrehajtani... és nem, nem viszek. Az efajta válaszokat kérem mellőzni.
2014. aug. 18. 23:10
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem érzem tehernek..
2014. aug. 18. 23:10
 10/24 kzsol ***** válasza:

Szia!


Tudom tudom pici vagyok ne szoljak bele 14/F de kérlek vedd figyelembe amit írok! Biztos találnál olyan fiut aki szivesen elvené! De azt nagyra becsülöm hogy komoly kapcsolatba akarod! De vigyázz a fiúk megjátszhatják magukat! Olyat válasz partnernek akiben megbízol és tudod hogy szeret téged! Az teljesen normális hogy megfordul a fejedben a szex de értelmes okos lánynak tünsz! Szerintem várj vele 1-2 évet ennyi idő alatt komoly kapcsolatod lehet! Én 10 perc alatt ledumálom a csajról a bugyit ha úgy van de tiszteljük a nőket ezért nem teszük! Annyit kérek olyan srácot válasz aki: veled egykorú, szeret, tudja hogy a szűz csajnak fáj az elején a szex, ne ejtsen teherbe, ovszert ajánlom védekezésnek mert ugy nem lesz se baba se nemi betegség! Remélem segitettem!

2014. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!