Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiú vagyok és még nem voltam...

Rexden kérdése:

Fiú vagyok és még nem voltam szűz lánnyal. A jelenlegi barátnőm szűz és velem akarja elveszíteni a szűzességét, mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok, barátnőm 17, valaki segítene?

2014. aug. 26. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rá.
2014. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél sokkal óvatosabb. ez az alkalom legelsősorban róla szóljon, ne rólad. Minden úgy legyen, ahogy neki kényelmes és megfelelő.
2014. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%

Esetleg ihatna egy két sört előtte, hogy ellazuljon vagy egy kis pezsgőt... ha segítesz neki relaxálni, lehet, hogy fájni sem fog neki a dolog az a helyzet. Nyugtasd meg, hogy vigyázni fogsz rá és hallgass arra amit mond. Ha azt mondja, hogy még, akkor még, ha pedig azt, hogy ne, akkor ne tovább. Ilyen egyszerű. Bizalomjáték az egész. Még az is fontos, hogy ne várj szexet elsőre, lehet, hogy a szüzessége elvesztésével le is kell állnotok, ha mondjuk fájósabb lesz mint az átlag vagy nem esne neki jól, erre legyél még tekintettel mindenképp.


Sok sikert :)

2014. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legyél vele nagyon gyengéd, és figyelj rá!


Kellően izgasd fel az előjáték során, és akkor aligha lesz gond.

2014. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vérezne, akár jobban is, ne ijedj meg, legyél nyugodt és ezzel neki is segítesz. Lassan, óvatosan nyomd bentebb, mindig egy kicsivel. Közben végig figyeld a reakcióit, az arcát. Izgasd sokat, sok csók, ilyesmi legyen, nedvesedjen be elèggè. Kérdezd mindig, hogy épp milyen neki, és mindig hallgass rá. Ez most tényleg róla szòljon, legyen õ az elsõ. Szòval ha fél, nyugtasd meg, és legyél nagyon gyengéd vele. Ha kèrdèsed van, nekem írhatsz.
2014. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!