Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki megujjaz akkor még...

Ha valaki megujjaz akkor még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik de valaki azt mondja igen , valaki hogy nem..:/
2010. jan. 17. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2010. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igen,csak akkor veszted el a szüzességed ha járt már benned pénisz,ha esetleg vmi sport vagy

bármi miatt átszakad a szűzhártyád attól te még szűz maradsz mindaddig amíg le nemfekszel majd egy fiúval

2010. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szűz maradsz, ha "valaki" berakja a péniszét/farkát nevezd ahogy akarod akkor nem leszel szűz
2010. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szűz maradsz, akármit is dugnak be, és akármitől szakad is át a szűzhártyád. A szüzesség maga, az akkor tekintendő "elveszettnek", ha egy pénisz járt a hüvelyben.
2010. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...

Elméletben még szűz vagy ,de gyakorlatban lehet,hogy a pasi ujjai miatt berepedezik a szűzhártyád.

De lehet hogy nem...

Szóval attól függ,honnan nézzük...elméletben,vagy gyakorlatilag!(:

2010. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nincs olyan hogy elméletben vagy gyakorlatban. Akiben már járt pénisz (nőre gondolok), az nem szűz, akár átszakadt a szűzhártyája, akár nem. Van, akinek csak a tizedik alkalommal szakad át (én is így voltam, még tizedik együttlétkor is véreztem), mert nagyon rugalmas volt és erős.


Van, akinek meg egy tampon is elszakítja, ergo nincs már szűzhártyája, és mégis szűz!


A szüzesség az első szexuális együttlétkor szűnik meg, mikor a pénisz behatol a hüvelybe, függetlenül attól, hogy elszakítja-e a szűzhártyát, vagy nem.

2010. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Maga a szűzhártya átszakadhat ujjazástól is,de úgymond hivatalosnak akkor szokták nevezni a szüzesség elvesztését,ha egy pénisz volt benned...
2010. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
perszee. nem a péniszét tette beléd.
2010. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A szűzhártya elszakadhat egy tampon felhelyezésnél vagy ujjazástól vagy nőgyógyászati vizsgálatnál, DE, ha a fiú pénisze kicsi nem feltétlen szakad el a szűzhártya, hiszen nagyon rugalmas. Ha a szűzhártya megvan még szűz vagy, akár járt benned pénisz akár nem. Úgyis érezni fogod ha elvesztetted a szüzességedet.
2010. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!