Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti hogyan, milyen körülmények...

Ti hogyan, milyen körülmények között, kivel vesztettetek el a szuzessegeteket? Megfelelt az "elvarasaitoknak"? Ha nem, hogy kepzelted el?

Figyelt kérdés

Aki vállalkozó szellemű és megosztana velem, az válaszolna itt vagy privátban?

Szimpla kivancsisag, mert ugyebár nem.történhet minden tok

tökéletesen...

Ciki volt? Kellemetlen? Elrohogtel valamit? Izgultal? Esetleg nem.is emlékszel tisztán rá? Mit ereztel? Stb


Előre is köszi a válaszokat. :)



2014. szept. 1. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Az enyém elég gázul alakult. Inkább meg sem osztom másokkal.
2014. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is szörnyű volt.. 19 évesen, 4 hónap után vesztettem el. Nem fájt, kellemetlen sem volt maga az aktus, csak olyan semmilyen volt...kb 2 percig tartott az egész. Utána a pasi szakított velem, mert hogy ő csak szűz lányt dug meg. És mivel én már nem vagyok az, megy máshoz. Hát ennyi.
2014. szept. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Az előzőnek: Uhh hát ez tényleg kemény nagy paraszt lehetettmeg se érdemelt téged.
2014. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
* lehetett, meg se
2014. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3. hát igen. Az ilyeneket nehéz kiszúrni. Ez a pasi is elég jó színész volt...Bár első barátom volt, és utólag már egyértelmű jelei voltak hogy nem vesz komolyan. Csak akkor még tapasztalatlan voltam ahhoz, hogy ezt meglássam. Amúgy az összes csajával ezt csinálta. Az előttem lévő csajait is hónapokig hitegette, majd a szex után elhagyta. Volt akire 1 évet várt, és ugyanúgy elhagyta utána.
2014. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
87%
Én azzal a sráccal feküdtem le először,(21 évesen) akit a világon a legjobban szeretek. 2,5 hónapot várattam magamra,szerintem én már jobban akartam mint ő. Sose nyaggatott vele, fel sem hozta témába, nem kérdezősködött. Egyszerűen éreztem hogy szeret és hogy akármennyit várna rám. Hál' Istennek együtt vagyunk már 10 hónapja, ami tudom, hogy még nem egy nagy idő, de érzem, hogy nekem ő az igazi. Szóval csak azt tudom tanácsolni mindenkinek, hogy legyen szerelmes és ha érzi hogy a pali megérdemli ezt a kincset, csak akkor adja oda magát neki :)
2014. szept. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
engem seggbekúrtak az iskolai wc ben.
2014. szept. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

elmentem haverüókkal berugni,szentendrér érve kijózanodtunk.Ott 2é vált kis csapatunk,3an haza mentek óbudára ill,solymárra.

A maradék 3 és én,az ott lakó csajhoz mentünk aludni,én a csjjal 1 szóbában nem aludtam.Dumáltunk,szóba került a sex is meg hogy szűz vagyok...jó volt,ő dugni akart én pedig ott voltam.

nem az igazi,mert jobb lett volna ha szerelmes vagyok a lányba vagy valami, csak egy "pótlék" voltam.

2014. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
örömlánnyal. azóta is csak netről volt kapcsolatom. pedig jóképű és okos vagyok. 27 F
2015. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
76%

18:13 :

nemgondolod h nagykepuseged miatt nem akarnak teged ?

2015. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!