Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arrol, ha egy...

Mit gondoltok arrol, ha egy lany 18 evesen meg szuz?

Figyelt kérdés

Nemrégen történt meg az, hogy beszélgettünk többen arról(20-22 éves fiúkkal, 18 körüli lányokkal), hogy ki mikor veszitette el a szüzességét. És úgy éreztem hazudnom kell arról, hogy még szüz vagyok, mivel rajtam kivül már mindenki nem egy szexpartnerrel volt.

És olyanra is volt példa, hogy volt, aki nem hitte el, hogy még az vagyok, mert ledöbbentőnek tartotta.


Kiváncsi vagyok arra, ki mit gondol arról, hogy ha valaki ennyi idősen még szüz.



2014. szept. 6. 14:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok, de én is szűz. Én se tudom, hogy most hazudjak, vagy mit csináljak, ha majd esetleg valaki rákérdez... még kapcsolatom se volt, pedig már szeretnék egyet. :( És tök hülyén érzem magam, hogy a 16 éves lány szexel, én meg még egy pasi kezét se fogtam még meg.
2014. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

20-ig egyáltalán nem gáz, de még 30-ig is elfogadható ha tudod hogy mi az oka, hogy keresed azt akit igazán szeretsz és teszel is érte, s nem a te hibád hogy nem jött össze. 30 fölött ez már okozhat nagyobb lelki problémát, de ez a ritka eset is 40-felé már csak túl esik rajta.

Ha meg valaki igazán közeli barátod mond meg neki őszintén, inkább az gáz hogy fenn akadnak ilyesmin. Csoportos kibeszélésre meg igazán nem alkalmas ez az intim téma, én nem hazudnék a helyedben csak egyszerűen megmondanám hogy semmi közük hozzá.

2014. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Tehát hazudtál róla csakhogy ne legyél pont te az egyetlen szűz.


Csak lehet, hogy a többiek is hazudtak........

2014. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!