Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az anál szex biztonságos?

Az anál szex biztonságos?

Figyelt kérdés
Úgy értem el kaphatunk e valamit egymástol(mind ketten szűzek vagyunk), vagy meg foganhat e gyerek (gondolom nem, csak hogy meg nyugodjon a lelkem). Es ez a nőnek jár valamien fájdalommal vagy éppen ellenkezőleg?

2014. szept. 7. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fertőzést, vírust ugyanúgy el lehet kapni. Gyerek nem lehet. Igen jár, ha nem megfelelő az előkészítés. L
2014. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez jó tömör volt köszönöm :)
2014. szept. 7. 13:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha maradt kérdésed írj privátot, de összefoglaltam, hogy mire számíthatsz.
2014. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Hallottam egy történetet, hogy egyszer a pasim kihúzta és rajta maradt a farkán egy kukorica
2014. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ez csodálatos :D köszönöm hpgy meg osztottad velem ezt a történtet :)
2014. szept. 7. 14:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Van kockázata, mert a bélrendszerben jelen lévő baktériumok a péniszre/hüvelybe kerülve elég csúnya gyulladást tudnak okozni. Ezért óvszert feltétlenül használjatok és anális szex közben/után a vaginálisat mellőzzétek!

Gyerek akkor foganhat meg, ha rossz helyre kerül a sperma, de óvszerrel ezt amúgy is kiküszöbölitek.

A fájdalomról: saját tapasztalatom az, hogy teljesen esetleges, hogy fáj-e. Van hogy szinte azonnal beteszi és élvezem, van hogy egy órás előjáték után se megy, mert fáj. Fene tudja, milyen logika alapján megy a dolog. Az a lényeg, hogy legyetek türelmesek, és ha mégis fájna, akkor ne erőltessétek - majd csináljátok máskor.

2014. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
igen terhesség ellen biztonságos. de csak komoly kapcsiban a legjobb ilyet, futókalandnál nem érdemes. az első alkalom biztos nem a legjobb érzés, de a többi az már jó lesz.
2014. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha mindketten szűzek vagytok, akkor nem anállal kellene kezdeni; az análhoz kel azért egy kis rutin.

Egyébként sok összefoglaló készült a témában.

2014. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ugy terjed az ebola
2014. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én meleg aktív vagyok, még nem voltam passzív helyzetben, de a barátom azt mondta az első kegyetlenül fájt neki.

És betegséget el lehet kapni, használjatok gumit. Terhes meg tuti nem lehetsz, figyelj biosz órán :D

2014. szept. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!