Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen normális elveszite...

Hány évesen normális elvesziteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Mostanába már nem élvezem az egyszemü verését és többre vágyom.. nagyon perverz tud lenni a fantáziám és már a szexet kivánom de nem tudom, hogy mikor lenne az ideális alkalom.. mármint nem akarom elsietni se meg persze egy olyan lánnyal történjen meg az első akit szeretek de már nagyon akarnám.. (15F)
2014. szept. 10. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg az az ideális, ha az első olyannal történik, akit szeretsz. Nincs korhatár, fejben kell érettnek lenni hozzá. Nem sok 15 évest láttam, aki ennek megfelelne, de ettől még akadhat kivétel.
2014. szept. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18-24 szerintem
2014. szept. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fejben dől el.


Avagy ha nem akarsz nevetseg tárgya lenni, várd meg még megnő a kuki.

2014. szept. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen várd meg mig megnő átlagra 17-18 cm addig ki fognak nevetni és a csajnak se lesz jo a 13 cm es pöotsöd mert azzal nem fogja élvezni
2014. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Senki nem állítoota, hogy hány aki éves..."


Viccet félretéve, teljesen mindegy mikor veszíted el, ha azt nem azért teszed mert kell, vagy mert ciki, hogy még szűz vagy. Előszür is neked is sokkal jobb lesz, ha olyan lánnyal teszed akivel kölcsönösen szeretitek egymást. Persze a kell és muszáj nagyúr, ilyen esetben gyűjts össze némi kp-t és írány valahol a főutak széle. Sok köszöneted nem lesz a dologban mert ha nem jól sikerül is ki kell fizetni.

2014. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
majd elmúlik.
2014. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!