Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 5és fél hónapja járok a...

5és fél hónapja járok a barátommal, őszintén szeretjük egymást. Nem vagyok az a "ribi tipus". Pettingeltünk már, viszont semmi több. min2-en szüzek vagyunk. Mit gondoltok meddig várjak? 14/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
14 évesen, 5 és fél hónap... szerintem nem elég ahhoz hogy kialakuljon az a bizalom hogy máris lefeküdjetek. de te tudod.
2010. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-2 évet mindenképpen várnék még... jó tudom ez a te gondolkodásoddal most igen soknak tűnik, de hidd el sokkal rosszabbul jársz, ha megbánod, hogy vele történt. Szeressétek egymást, pettingeljetek nyugodtan, de szerintem ez egyelőre bőven elég. Ismerjétek meg egymás testét, minden vonását, és gyengepontját... majd ha ezek megvannak, elég lesz akkor továbblépni!
2010. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
én 14 évesen jöttem össze a párommal, másfél évre rá feküdtünk le egymással. mi nem vártunk igazából, mert előtte nem is merült föl a szextéma...
2010. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen jöttünk össze, és fél évig csak csók volt. Több mint egy év után feküdtem le vele, és megérte ennyit várni, pl aki azt mondta volna nekem mikor 5 hónaposak voltunk hogy feküdjek le vele, azt kiröhögöm kapásból mert abszolút nem voltam rá felkészülve.

De kialakult a bizalom és azóta is együtt vagyunk.

17L

2010. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hát most én is igy vagyok barátnőmmel csak mi 3 hónapja vagyunk együtt és azóta eddig volt petting meg ez az de a barátnőmet tisztelem és csak 15 éves és ugy gondolom nem kéne elsietni a dolgokat.. mondta hogy be van indulva mondtam én is de nem kéne mert utána már nem marad más csak a megbánás.. és inkább várjátok meg azt az időt amikor ugy mindennel tisztában vagyok és rendesen ismeritek egymást addig nem kéne mert lehetnek külömböző kockázatok is.. majd ha együt lesztek kb 1 éve és még mindig szeretitek egymást és ugy gondolod vele kéne akkor tedd azt amit jónak látsz..
2010. jan. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
hát én nem rég vesztettem el a barátommal(azota is együtt vagyunk - akkor 2 hónaposak voltunk) én még várni akartam volna, de megtörtént.. és végülis nem bánom, mert megbízom benne és szeretem. :) de ez mindenkinél más..
2010. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 19. 17:19
 8/10 A kérdező kommentje:
16:58-as: hány éves vagy?
2010. jan. 19. 17:19
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem annyiban hallgass a többiekre,hogy érdemes 1 kicsit várni(de nem 1 évet!) és abban is,hogy ismerjétek meg egymás testét. velem úgy volt ,hogy petting közben jöttem rá (és ő is),hogy nagyon szereti ha a segglyukát simogatom az első alkalmat ő is én is nagyon élveztem ha nincsenek ezek a "felfedező körutak" előtte akkor biztos rosszabb lett volna neki az első alkalom . mi előtte 5x pettingeltünk és nagyon jó volt de azt az időt te fogod érezni ,hogy mikor jött el az ideje. sok sikert :)
2010. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát én nem sokára töltöm be a 15-öt :)
2010. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!