Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok? Korai, ha egy...

Mit gondoltok? Korai, ha egy 16 eves lany elvesziti a szuzesseget?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
én 12 vaok és én is gondolkoztam már rajta de mindig meggondolom magam. de a gonolattal attol még eljátszhatok xd
2014. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha számokból indulunk ki, akkor nem, de számos dologtól függ még.
2014. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Buford Tannen ***** válasza:
Az.
2014. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
barmilyen velemenyt elfogadok,es szeretnem ha boven kifejtenetek a gondolataitokat :)
2014. szept. 12. 13:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha már van egy komolynak mondható kapcsolatod, akkor már az előkészületek oké, pl petting, simogatás, de még szerintem így is várj még a szexszel. Ha meg egy éjszakásból, meg csak úgy elakarnád veszíteni, hogy ne lógj ki a sorból, akkor meg fölösleges, inkább várj vele.

Csak szerelemből veszítsd el, és ha már lelkiekben is felkészültél rá, és tudod, hogy milyen óvintézkedéseket szükséges megtenned a biztonságos szexhez!

2014. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem korai, ha komoly kapcsolat. Vannak nagyon érett 16 éves lányok. Tudok is egyről. Sose másra hallgass, mindig járj a szíved után, de vedd figyelembe az eszed tanácsait is. :)
2014. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Volt egy masfel eves kapcsolatom es most egy 3 honapos...nem tortent egyik alatt sem semmi,de a 3 honapos kapcsolatomon ugy erzem,hogy ha megtettem volna,akkor meg mindig egyutt lehetnenk...mi a velemenyetek errol? nagyon szeretem meg mindig azt a fiut..
2014. szept. 12. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz, ha valaki azért szakít a barátnőjével, mert a lány még úgy gondolta, hogy nem áll készen az együttlétre, a pasi meg szerette volna. Az ilyet sose sajnáld. A 3 hónap, még egyébként is túl korai! Találsz majd egy olyan pasit, aki képes lesz akár 6 hónapot, vagy 1 évet is türelemmel várni, míg te magad úgy érzed, hogy felkészültél rá. Sose feküdj le csak azért, hogy megments egy kapcsolatot, ha még nem állsz készen rá!

Mindennek eljön az ideje, légy türelmes, ha meg a pasi menni akar, akkor hagyj menjen, aki nem elég türelmes veled és hozzád, azért nem is kár!

2014. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :)
2014. szept. 12. 21:39
 10/10 anonim válasza:

Szia! Szerintem ez nem az életkortól függ, ez akkora butaság. Ha van egy stabil kapcsolatod, szerelmes vagy, és úgy érzed, hogy a szerelmed minden létező módon szeretni kívánod, akkor készen állsz. Mindegy, hoz 15, vagy 25 éves vagy, ha ezek megvannak, érett vagy rá. Ilyenkor nem adsz, hanem mindketten kaptok valami csodaszép dolgot.

Persze, ha csak basztok, akkor a 30 éves is korai.

2014. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!