Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor ez hogy is van?

Most akkor ez hogy is van?

Figyelt kérdés

Pár hónapja, hogy beismertem magamnak a melegséget, van barátom. Ő ébresztett rá, hogy meleg vagyok.

Még új vagyok ebben, szóval nem vágom.

A melegeknél mikor számít a szüzesség elvesztése?

Bocsának, hogy vulgáris leszek, de onnantól, amikor először s***betesznek?



2014. szept. 14. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg amikor te először beteszed... Szerintem. De ha már lányban voltál, onnantól nem vagy szűz.
2014. szept. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt értem, hetero kapcsolatban már nem vagyok szűz, de meleg kapcsolatban, ha eddig még csak én d**tam meg őt, akkor az vagyok?:D annyira nem értem
2014. szept. 14. 00:26
 3/7 anonim ***** válasza:
4%

Óh hol marad már az atom villanás?

Túl sok a selejt

2014. szept. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
fúj
2014. szept. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szüzesség szempontjából nem szoktak különbséget tenni passzív és aktív oldal között.

Akkortól nem lesz már szűz egy meleg férfi, ha túl van az első aktuson.


Mivel te előtte lánnyal is voltál már, ezért eleve nem szűzként kerültél a kapcsolatotokba. Lefeküdtetek már, de te még nem voltál passzív szerepben, ennyire egyszerű.

2014. szept. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy már szűz.
2014. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha teljesen igazat akarunk mondani akkor soha nem is voltál szűz mivel nincs szűzhártyád és a szüzesség elvesztése a szűzhártya elszakadását jelenti ......
2014. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!