Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez helyes vagy nem?

Paristogo kérdése:

Szerintetek ez helyes vagy nem?

Figyelt kérdés
Idén leszek 17 éves és még szűz vagyok, ezzel alapvetően semmi problémám nincsen sőt büszke is vagyok rá. Soha nem volt még párkapcsolatom de már szeretném elveszteni és tudom is hogy kivel de ő majdnem hét évvel idősebb nálam(megjegyzem életemben először vele csókolóztam).Érezhetek valami rosszat miután megtörtént, esetleg fáj? Valaki leírná hogy nagyjából hogy történik ez az egész?
2014. szept. 21. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szereted õt, vagy csak már jó lenne elveszíteni? Csakmert ugye 24 évesen sejtheted mire kell neki egy közoktatásban részesülõ 17 éves lány..
2014. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
soha nem voltunk együtt de én 14 éves fejjel beleszerettem és mivel ő volt az első akit szerettem ezért akárhányszor találkozunk vagy valami hozzá köthető dolgot hallok/látok eszembe jut és utána egész nap rá gondolok:/
2014. szept. 21. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsõ szerelem a legrosszabb. Ha vállalod, hogy lehet nem lesz hosszúidejû az egész, akkor hajrá, de csak óvatosan, de inkább azt mondom, hogy korban picit közelebbit válassz. Még ráérsz ezzel, az igényeidet mással is ki lehet elégiteni. De ha kapcsolatot szeretnétek mindketten, akkor semmi akadály.
2014. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kapcsolat biztos hogy nem lenne belőle, csak ha valaki megkérdezné most tőlem hogy kivel veszteném el akkor őt mondanám.
2014. szept. 21. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy õt mondanád, hisz csak rá tenkintettél úgy, mint a szerelmed. Van sok normális srác is, akik lehetnek ugyanolyan jók, ha nem jobbak, mint õ. Inkább szerelembõl veszítsd el, kapcsoltban. Legalabbis én azt gondolom ez jobb lenne számodra, mert késõbb megbánhatod a tettedet.
2014. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem azzal nincs gond hogy idősebb de ha kapcsolatot nem akar akkor keress mást mert az elsőnek szerintem különlegesnek kell lennie
2014. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!