Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki hol, hogyan, mennyi idősen...

Ki hol, hogyan, mennyi idősen veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%

Én még az vagyok, de nagyon szégyenlem és természetellenesnek tartom. El akarom már veszíteni.

15/F

2014. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Ki? Én :D

Hol? Otthon

Hogyan? Hogy másképp.

Mennyi idősen? 17.


(Bocsi, de barátom arra tanított, hogy az ilyen magas labdákat le kell lőni. Kezdem átvenni :D)

2014. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
mint mar mondtam 11 evesen megeroszakoltak de mar leszarom 18/L :) szerencsere igy rajottem h leszbi vagyok es undorodom a fiuktol :)
2014. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én 17 évesen veszítettem el. Én is úgy voltam vele ahogy te, de nagyon megbántam hogy azzal a sráccal feküdtem le először.
2014. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

16 évesen, a barátomnál teljes gyönyörben, szerelemben. Azóta is vele vagyok, ő volt az első és neki is én. Októberben leszünk 3 éve együtt. aztán 10 év múlva pedig 13 éve. :)

18/L

2014. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
20 évesen az első barátommal
2014. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Első ne szégyeld majd lesz akivel megteszed és olyannal akit szeretsz hiába vagy fiú.második ha nem akarsz válaszolni nem kell ne írj baromságokat amit te viccesnek találsz mert nem az egyem a kis szived. Van okom mért tettem fel a kérdést.Harmadik vagy hanyadik sajnálom ha igaz h megerőszakoltak.mivel h oda írtad h lezbikus lettél nem hihető a történet ezt ilyen formában leírva trollkodásnak nevezik ha tévedek sajnálom.negyedik sajnálom hogy megbántad sajnos már vissza fordítani nem lehet de mivel ha lefeküdtél vele és a szüzességed adtad neki gondolom szeretted és ez legyen benned h szeretted!!!Utolsó gratulálok és sok boldogságot :-)
2014. szept. 22. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:
16 évesen a barátommal nálunk :)
2014. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hat nem trollkodoasbol irtam oda. Es azt ugy kell irni leszbikus nem pedig lezbikus...kerdezo te se lehetsz valami ertelmes ember...3. voltam
2014. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

18 évesen a barátommal nálam,de csak 2 hónapig jártunk,azt hittem szerelmes vagyok,de rájöttem,hogy csak gyerekes rajongás volt,hogy végre van pasim.És ő se volt szerelmes,de jól megvoltunk.Ezek ellenére nem bántam meg a dolgot.

Igazából nem is tudom,hogy őt számítsam-e az elsőnek,mert kb 4-szer történt meg,de egyszer sem jutottam odáig,hogy élvezzem,csak a következő barátomnál.22/L

2014. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!