Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg látszik valakinek az...

Tényleg látszik valakinek az arcán, szemén hogy szűz vagy nem?

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 23:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
kösz feldobtad az estémet :D :D
2014. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Igen, sőt aki már nem szűz, az a szagukból is megérzi.
2014. szept. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Úgy tudom, a kék szeműeké bezöldül, a barna szeműeké kikékül miután elvesztették. Tehát aki barna szemű, az nagy valószínűséggel az!
2014. szept. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Osztálytársaim azt mondták nem néznék ki belőlem hogy szűz lennék.Mert előttük letagadtam hogy már nem vagyok szűz.Tényleg látszik?
2014. szept. 26. 23:46
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
kiverném...vki lányok szexcset? :)
2014. szept. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
na ez kb akkora hülyeség, mint amit egyszer velem akartak elhitetni.... az a lány aki már nem szűz, kinyomja a seggét (vagy mi... nem igazán fogtam fel az összefüggést :D)
2014. szept. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
Ugy veszed jobbara eszre, hogy az ilyen szexel kapcsolatos poenokon nagyon nevet.
2014. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

Ez valóban igaz, hogy látszik azon az emberen. De ahhoz jobban ismerned kell, tehát nem csak 1-szer találkoztál vele.

Én sok ilyet ismertem/ismerek, és ha nem is vallják, hogy szüzek, de lehet rajtuk látni. Pont a múlt nap mesélte egy haverom, hogy 22 éves és szűz. De eddig is tudtam.

Van egy 37 éves haverom is, őrajta mindenki látja, hogy szűz, hiába is tagadná. Viszont nem a szemén és nem az arcán látod.

A viselkedésen annál inkább, félénken beszélget a lányokkal, a szexről úgy beszél mint aki csak filmen látott olyat.

2014. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Hát ezt kijelenteni, hogy az arcán, vagy a szemén vajon látszik-e, enyhén szólva nagy hülyeség.. :) az adott illető habitusán viszont "látszódhat".


pl.: belőĺem sem nézték ki az osztálytársaim, hogy rappet hallgatok, nem vagyok szűz... Pedig nem vagyok :D

16/f

2014. szept. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Látszik a viselkedésen és a fellépésen.
2014. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!