Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom 18. szülinapjára a...

A barátom 18. szülinapjára a szüzességemet szeretném adni.5 hónapja vagyunk együtt. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

16/L

Régóta ismerem, a papája a mamám élettársa.



2014. szept. 30. 20:12
1 2
 1/17 Sulek Péter ***** válasza:
44%
hát ahogy érzed azért vegyél mellé mást is :P
2014. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha késznek érzed magad erre, akkor miért is ne!? ;-)
2014. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
hujaj akkor névlegesen rokonok vagytok :D különben ez így elég gyér ajándék, és hogy csomagolod be? hogy adod át? :D szerinte azért vegyél neki valamit és csak esti meglepetés legyen ez :)
2014. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ezt adod önmagában, akkor az inkább szánalmas, mintsem jó ajándék... Gondolom te is örülnél, ha Ő azt adná szülinapodra, hogy elveszi a szüzességed...
2014. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor tartom jó ötletnek, ha te is vágysz már rá. Ha igazán nem, csak kedveskedni szeretnél vele neki, akkor nagyon rossz ötletnek tartom.
2014. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Gyér ajándék? Úgy tudja, hogy még 6 hónapot kell várnia rám, nagyon akarjuk. Szerintem teljesen odalesz érte.


Az átadást, pedig egy csomag óvszerrel jelképezném.


Hogy lennénk rokonok?? Névileg se.

2014. szept. 30. 20:18
 7/17 A kérdező kommentje:

Nagyon vágyunk egymásra! Szerintemnagy meglepetést okoznék...

Még egy tortát szánok neki:) (Charizardos:D)

2014. szept. 30. 20:22
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Köss a csípődhöz egy masnit ;)

Karácsonykor én is ezt csináltam (igaz, nekünk nem az első volt). Felvettem egy szexis fehérneműt, csak az volt rajtam és a masni. Nagyon tetszett neki. Vettem mellé egy boxert is, de azt mondta, hogy nekem örül a legjobban.

Szerintem igenis jó ötlet!!! :D

2014. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
hadd hogy jól kifugázza a pukkantód
2014. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%

A szüzesség, mint szülinapi ajándék?

Kérlek, ne alacsonyítsd le ennyire a kapcsolatodat. Akkor add oda magad, amikor mindkettőtöknek kellemes a helyzet.


Szerintem nem jó ötlet. Persze odaadhatod magad neki, ha már igazán megbízol benne, de ne szülinapi ajándék címen fusson, mert nem tudom, nekem elég gáz lenne.

2014. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!