Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha megujjazom, akkor megoldódi...

Ha megujjazom, akkor megoldódik minden?

Figyelt kérdés

A barátnőmet nagyon megviseli a menstruáció -hányik, megy a hasa, nagyon fáj neki- az orvos azt mondta neki, hogy első szex alkalmával elmúlik (?) Ő viszont még jó ideig nem szeretne ilyet csinálni, csak ha 17 éves lesz (most 15 évesek vagyunk) Egyik kérdésem hogy milyen összeföggés van a két dolog között? ezt csak kivéncsiságból kérdezem

A másik kérdésem ez, ha megujjazom, és "átszakitom" a szűzhártyáját, akkor is azt érem el, mint egy rendes szexnél?


2014. szept. 30. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyen be fájdalomcsillapítót az hatásosabb.

Én mint laikus nem látok összefüggést a görcsök (mert gondolom attól hány stb.) és a szűzhártya között.

2014. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jajj, te, olyan aranyosan kis butuskák vagytok még. Ne haragudj, nem bántani akarlak, csak eszembe juttattad milyen volt nekem anno. :)


Szóval:

Minden nő más és más.

De, az igaz, hogy a szex oldja a menstruációs görcsöket. Van aki, kívánja ilyenkor a szexet, van aki meg lerúgja magáról a pasit, mert nem kívánja.


Kérdésedre válaszolva:

NEM, NEM FOG MEGOLDÓDNI, HA MEGUJJAZOD. (Mellesleg, elismerésem! Jó katona vérben is harcol. :) )


Pettingeljetek. Nem a szextől lesz jobb a barátnődnek, hanem az orgazmustól. Azt meg ugye nem csak szexel lehet elérni. Simogasd, csókolózzatok, közben pedig izgasd a csiklóját. Kérdezd közben, hogy hogy jó. Kérd, hogy irányítson. Ha tampont használ, ki is nyalhatod.(nyelveddel izgatod/masszírozod/körkörösen nyalogatod a csiklóját)

2014. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Könyörgöm mondjátok,hogy orvos ilyet nem mond,hogy első szex alkalmával megoldódik!

30 vagyok, végigrókáztam,szédölögtem mindig minden bajom volt, van arravaló gyógyszer.

2014. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!