Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megujjazott (többször és jó...

Megujjazott (többször és jó mélyen) az lehetséges, h elveszi a szüzességem? Átszakíthatja a szűzhártyát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 00:19
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
igen
2010. jan. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nos akkor már nem számítok szűznek gondolom:)
2010. jan. 22. 00:21
 3/34 anonim ***** válasza:
Farkat berakta?
2010. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:

megvan rá az esély, volt olyan amikor kicsit is jobban fajt?

Ha igen akkor elvesztetted. Amúgy egy tükörrel magad is megnézheted, ha kicsit kettétárod a kisszeméremajkaidat.

Egy kis fehér színű részt kell látnod kb 1-1,5cm mélyen. Ha nincs ott akkor se biztos, hogy elvesztetted.

Ha teljesen meg akarsz bizonyosodni róla, akkor fordulj orvoshoz.

2010. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Ki?
2010. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

nem rakta be a farkát mert nincs neki:) igen,szóval a barátNŐm...


Igazából már régóta együtt vagyunk,és folyamatosan van köztünk szexuális kapcsolat, de pasival nem voltam és ha valaki megkérdezné szűz vagyok-e magam sem tudnám rá az egyértelmű választ?! Egyáltalán a "szüzesség" nem is biztos h csupán a szűzhártya épségének a kérdése... Szerintetek? ("farkát berakta?" kommenteket neeee)

2010. jan. 22. 00:34
 7/34 anonim ***** válasza:
94%
A szüzességedet akkor veszted el, ha nemi aktusod volt valakivel (azaz berakta a farkát). Addig max a szűzhártyád repedt át (ami megjegyzem, sportolás közben is megtörténhet).
2010. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
38%
Gondolkoztál már azon, hogy férfival próbáld, ne egy másik lány ujjával?
2010. jan. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
35%
A szuzesseg nem a "farok berakasan mulik". Ha mar elotte is voltal ilen "kozeli helyzetben" a baratnoddel, en nem neveznelek szuznek. De mindenkinek szive joga eldonteni.
2010. jan. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam rajta igen,de túlságosan is szeretem a lányokat:)


én is úgy gondolom,h az a szűz aki nem feküdt még le senkivel,nem az akiben még nem járt farok

2010. jan. 22. 01:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!