Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Történt valamelyikőtökkel ilyen?

Történt valamelyikőtökkel ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Férfiakhoz és nőkhöz is szól a kérdésem. Rengetegszer hallottam és olvastam, hogy általában az első együttlétnél nem annyira ügyesek még az párok, nem is élvezetes gyakran mindkét nem számára. Az a helyzet, hogy vagyok én, a 18 éves, már nem sokáig szűz férfi, és a barátnőm, aki már nem szűz, huszonéves. Az első alkalmak mind jól alakultak az életemben, mondták, hogy nagyon jól csókolok, egy nőt pedig képes vagyok könnyen felizgatni, hogy kívánjon. Úgy érzem, hogy van ehhez érzékem, ha már elsőre is ilyen jól ment. Magabiztos és figyelmes leszek a partneremmel. A kérdésem pedig az lenne, hogy első együttlétkor volt úgy veletek, hogy a partnered, vagy magad, ha férfi vagy, élvezetes volt nagyon elsőre is, mert tudott/tudtál bánni egy nővel?

2014. okt. 5. 12:27
 1/3 anonim válasza:
Nagyon undoritó az első szex.
2014. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Eisblumen válasza:

A nőknek az első együttlét általában nem élvezetes, a pasiknak pedig kínos.

Ne várd, hogy a csaj elélvez tőled, és azt sem, hogy fél óráig bírni fogod.

Persze, legyél figyelmes meg határozott, de sok mindennel nem fogsz tudni mit kezdeni vagy helyesen kezelni. Ez gyakorlás és idő kérdése. Első sorban úgyis arra koncentrálsz majd, hogy nem élvezz el 2 perc alatt, a komolyabb odafigyelés részedről akkor lesz a másik számára is érzékelhető, ha rutinosabbá váltok.

Kitartás ;)

2014. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát, köszönöm a válaszokat, sajnos erre számítottam igen, kíváncsi leszek, hogy mi lesz belőle.

Remélem a legjobbakat. :)

2014. okt. 5. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!