Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nektek hogy fogadták a szüleit...

Nektek hogy fogadták a szüleitek, hogy elvesztettétek a szüzességeteket? (elsősorban lányokra gondolok)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 10 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Miután lefeküdtünk egymással, ezt elmondtam anyukámnak, mert megbeszéltük, ha megtörténik, elmondom .. de azóta minden más lett .. a család úgy csinál, mintha nem is léteznék.. vagy épp veszekedünk anyával.. már 3 napja csak sírok .. be akarják szabályozni, hogy még kevesebbet találkozzunk a barátommal.. én megértem , hogy ez nagy sokk nekik.. de valaki megérthetne engem is ..
2014. okt. 6. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
erre nemtudok mit írni..
2014. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sose mondtam el nekik nyíltan, de valószínűleg már tudják, mert nem most jöttek le a falvédőről.
2014. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmi közük hozzá, csak mondta anyám, hogy védekezzek.
2014. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Semmi közük hozzá!
2014. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem mondtam el otthon, hogy mikor veszítettem el a szüzességemet, csak rám és a páromra tartozik a szexuális életünk.
2014. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem korainak gondoljk és igazuk is van . abban viszont nem h megtiltják h sokat talizz vele és h veszekednek veled
2014. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én elmondta, anya csak moslygott.
2014. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiam most férfi lettél.
2014. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
talan ugy erzi 16 korai... majd enyhül a dolog
2014. okt. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Anyukád eléggé...semmi olyan nem jut eszembe, amit ne moderálnának. Ne is foglalkozz vele, az ő baja, hogy ennyi esze van.


Én nem mondtam el a szüleimnek, soha nem is volt olyan a kapcsolatunk. A legjobb barátnőmmel beszéltem meg, amúgy komoly kapcsolatban történt, már félig együtt éltünk akkor.

2014. okt. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!