Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha prostizni nem merek akkor...

Ha prostizni nem merek akkor barátnővel se mernék szexelni?

Figyelt kérdés
23f szűz

2014. okt. 7. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Na most ezt ni honnan tudjuk?
2014. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy barátnő (jó esetben) azért van az ember mellett, mert szereti. Ha ez nem bátorít fel, akkor semmi nem fog...
2014. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Barátnőt szerezz ha tudsz! Ne alacsonyodj le azok szintjére akik megbuktak a nőknél és azért járnak prostihoz mert másképp nem kapnak puncit!
2014. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Én pl kapnék puncit. Csak nincs időm partizni az egyetem miatt... amúgy egy-két csajjal simán összejöhettem volna az utóbbi időben, csak vagy nem jöttek be, vagy nem volt időm erre az egészre.


Nekem nem fér bele, hogy reggel 8-tól estig bentvagyok, még tanuljak, beadandókat írjak ... és még menjek el csajozni?


Volt egy nagyon szép barátnőm pár éve, és ellaposodott az egész mert nem volt rá időm. közben a félévem is majdnem elcsesződött.


Nagyon jó nőkkel meg nem lehet csak így szórakozni, mint a kevésbé jókkal... ahhoz azért elit férfinak kell lenni.

Akkor inkább olyanokkal fekszem le, aki baromira bejön szexuálisan, és nem kell vele a szokásos randikat végigjátszani, nem vonja el a figyelmemet a karrierről sem... ez a prosti kb.


Talán két kivételt tennék, ha valami időhiányos pl orvosis csajról lenne szó, akivel csak "fuck mate"-nek tartanánk egymást heti 1-2x, semmi járás meg kapcsolat.


Vagy ha életem nője lenne az illető. Akkor talán feladnék egysmást... :)

2014. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
"Ne alacsonyodj le azok szintjére" nagy részük nem tehet róla, hogy csak prosti által jutnak puncihoz.
2014. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a webcamsexet mondjuk a Live jasmin nevű oldalon, az meghozza a bátorságodat a prostihoz is.
2014. okt. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján soha nem lesz barátnőd, szóval kár aggódnod.
2014. okt. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha engem kérdezel, a válaszom: dehogynem.

Teljesen más dolog egy BARÁTNŐ és egy repedtsarkú. A barátnőjét az ember szereti. Egy ringyó iránt viszont nem érez semmit.

Nem csodálom hogy perditával nem akarod. Soha ne is feküdj le utcanővel. Én sem fogok.

Egy hozzád illő lánynak meg kell lennie odakinn! Aki azt mondja hogy nem lesz barátnőd, az hazudik.

(20f, szintúgy)

2014. okt. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdés nem erről szólt. Nem mer elmenni qrvázni, mert fel kéne hívni, beszélni egy csajjal, és megdugni.


Ez amúgy egy egyszerű, megtervezett, nagyjából előre látható probléma... Felhívod, elmész, megprüntyinted, fizetsz, vigyorogsz, hazamész.


Ehhez képest összejönni egy barátnővel, akit szeretsz, viszontszeret, és nem csak egy hétig, és nem hagy ott, és nem unalmas, vagy 180 kilós, és még hajlandó szexelni is... NA az nem semmi :D

2014. okt. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!