Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Letezik olyan hogy mikor...

Letezik olyan hogy mikor eloszor megtortenik akkor a lany nem verzik eggyaltalan? Azt szeretnem meg tudni h hany emberrel tortent mar ilyen h a lany nem verzet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
En 16 evesen voltam eloszor egyutt a baratommal es nekem nem verzett, rogton le is vonta a kovetkeztetest hogy nem voltam szuz..
2014. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bfghj válasza:

En pl nem vereztem. Csak 1-2 csepp, de az is olyan volt, mintha tuvel megszurtam volna az ujjam. Nem mindenki verzik. :)

23/l

2014. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mivel a szűzhártya nem csak akkor szakadhat el, ha az ember szexel, hanem pl. sportolás következtében is (sőt, vannak lányok, akik szűzhártya nélkül születnek!), nem feltétlenül jár a szüzesség elvesztése vérzéssel.


Az első válaszolót pedig nagyon sajnálom, hogy sikerült egy szexualitásban ennyire felvilágosulatlan fiúval elveszítenie :(

2014. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az esetek nagy részében ha rendesen el van lazulva, akkor nem vérzik. Ez azon esetben, ha gyűrű alakú a hártya.

Ez elvileg a tested része, nem valami gyári védőcsomagolás-a természetet pont nem érdekli a szüzesség mint társadalmi koncepció, mivel a hártya már jóval régebben ott volt.


Van akinek viszont szita szerű, vagy két vagy három luk van rajta, nekik valószínűelg fog. De ez ritka...

2014. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem véreztem.. elég gyengéd volt a partnerem.. és elég nedves is voltam..:) 20L
2014. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat
2014. okt. 8. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem, bár rhadtul fájt, hiába figyelt rám a barátom.
2014. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szűzhártyának rengeteg típusa van vastagság, rugalmasság, illetve a rajta található nyílás(ok) mérete szerint.


Ettől függően, illetve részben attól függően, hogy a partner mennyire türelmes, figyelmes és gyengéd, az első szeretkezéskor tud egyszerűen csak tágulni a szűzhártyán található található lyuk, vagy óhatatlanul reped a hártya, ami több-kevesebb vérzéssel jár.


Amúgy átszakadhat akár sportolás (lovaglás, spárgázás, vagy akár bringázás közben is), még jóval a szexuális élet megkezdése előtt is.


Nem egyszer olvastam hasonló témájú itteni kérdésnél, hogy leírták nők, hogy gyerekkorukban, vagy tini korukban bringázás közben érezték, hogy "valami történt" ott, és vérzést is tapasztaltak.


Van olyan, akinek eleve nagyon nagy a nyílás a szűzhártyáján, és olyan is előfordul, hogy valaki gyakorlatilag szűzhártya nélkül születik - mint ahogy (ha szerencsére nagyon ritkán is) az ellentéte is, vagyis az, hogy teljesen zárt a szűzhártya, és orvosi beavatkozásra van szükség ahhoz, hogy a menstruációs vér távozni tudjon a szervezetből.


Én roppant messze vagyok attól a fajta hajlékonyságtól, ami egy spárgához kéne (még a határesettől is :-), de nekem sem vérzéssel, sem fájdalommal nem járt az első szeretkezés, és biztos, hogy ezt nem kizárólag annak köszönhettem, hogy a barátom nagyon gyengéd volt, és nagyon figyelt rám.

2014. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha érdekel, ezen az ábrán meg tudod nézni a szűzhártya leggyakoribb típusait (az utolsó képen azzal a két véglettel, amiről írtam, vagyis hogy teljesen zárt, illetve teljesen hiányzik).


[link]

2014. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én sem véreztem, pedig mintha karóba akartak volna húzni, úgy fájt.
2014. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!