Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sport közben hogyan szakadhat...

Sport közben hogyan szakadhat szét a szűzhártya?

Figyelt kérdés
pl. angolspárgnál szétszakadhat?

2014. okt. 9. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
nekem tavaly szakadt szét sakk közben...
2014. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
a csajod mondta hogy ne hogy azt hidd hogy félrement :D
2014. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mi?
2014. okt. 9. 22:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt jobb, ha valami webdoktortól kérdezed meg, itt csak trollok vannak :D
2014. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem titok, elárulod, hogy miért foglalkoztat ez a kérdés?
2014. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
úgy hogy az edződ kiszakítja
2014. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyan? Nincs képzelőerőd? Terpesztésnél húzó, szakító erő lép fel. Nem csak gimnasztikától szakadhat.
2014. okt. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akár még biciklizéstől is. Nem egyszer olvastam hasonló témájú itteni kérdésnél, hogy leírták nők, hogy gyerekkorukban, vagy tini korukban bringázás közben érezték, hogy "valami történt" ott, és vérzést is tapasztaltak.


Amúgy meg a szűzhártyának rengeteg típusa van vastagság, rugalmasság, illetve a rajta található nyílás(ok) mérete szerint. Van olyan is, akinek nagyon nagy rajta a lyuk, és olyan is előfordul, hogy valaki gyakorlatilag szűzhártya nélkül születik - mint ahogy (ha szerencsére nagyon ritkán is) az ellentéte is, vagyis az, hogy teljesen zárt a szűzhártya, és orvosi beavatkozásra van szükség ahhoz, hogy a menstruációs vér távozni tudjon a szervezetből.


Én roppant messze vagyok attól a fajta hajlékonyságtól, ami egy spárgához kéne (még a határesettől is :-), de nekem sem vérzéssel, sem fájdalommal nem járt az első szeretkezés.

2014. okt. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
A kis szűzhártyád beszakad, és soha nem lesz barátod. Mindenki kerülni fogja a kis repedt hártyájút.
2014. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen,kiszakadhat..ritkán fordul elő,de pl.lovaglás,biciklizés közben..
2014. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!