Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan lányok akik...

Vannak itt olyan lányok akik egyéjszakásban vesztették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Később megbántátok?

2014. okt. 12. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Én egyéjszakásba vesztettem el. Nem volt különösebben nagy élmény, azzal a sráccal régóta kerülgettük egymást, csak megtörtént, de közbe rá is jöttünk, h nagyon nem illünk össze úgyhogy inkább hagytuk is a dolgot.

Annyiban bántam meg, hogy a barátomnak én vagyok az első lány az életében, viszont nekem nem ő az első fiú, és ez kicsit rossz érzés. De hát változtatni nem tudok már rajta

2014. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy éjszakásban, de szexkapcsolatban. Annyiból megbántam, hogy hamar történt meg, hülye voltam, olyan emberrel, akibe nem voltam szerelmes, olyan oldalról viszont nem, hogy már elég idős voltam akkor is, és ha akkor nem történik meg, akkor a mai napig az lennék.
2014. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: hány éves voltál?
2014. okt. 12. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
25.
2014. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Én is tulajdonképpen egyéjszakásban veszítettem el, de előtte volt, hogy pettingeltünk. Jó volt, ő tapasztalt és szívesen tanított, odafigyelt, így jó emlék volt a szüzességem elvesztése.

Nem bántam meg, nyűgnek éreztem, hogy szűz vagyok. Utána oldottabb lettem, szerintem jó ötlet volt így csinálni.

Viszont én előtte sem hittem a tündérmesékben, meg hogy majd az igaz szerelem egyszer csak fehér lovon kopogtat, ésatöbbi. Aki viszont így gondolkozik, az valószínűleg megbán egy ilyen döntést.

2014. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!