Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnék ellazulni?

Hogyan tudnék ellazulni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném már a barátommal,csak a fájdalomtól félek.Voltak még félelmeim de ezeket megbeszéltem vele,viszont a fájdalomtól való félelem nem akar elmúlni.Ha egy ujjamat berakom,akkor is fáj,és félek hogy így mi lesz.Pedig már ő is és előtte is ujjazott meg fiú.Megígérte,hogy vigyáz rám és bízom is benne.De ettől nagyon félek.Légyszi normális válaszokat.

2014. okt. 13. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
xanax 0,5
2014. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Egy kis pia, dzsanga megoldja az ellazulás kérdését.
2014. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg a fiúddal, hogy NEM azért találkoztok, hogy szexeljetek, hanem csak azért, hogy jól érezzétek magatokat. Bármit csináljatok, ami jó, izgató, élvezzetek el a simogatásoktól akár többször is, de NEM dug be semmit a puncidba (az ujját sem!), csak ha TE kifejezetten kéred, vagy mondod, hogy készen állsz rá.


Ezzel nincs az az elvárás, amire már az elején ráparázhatsz, hogy "úristen, mindjárt beteszi". Ha neked úgy jó, akkor hetekig-hónapokig csak kézzel-szájjal elégítsétek ki egymást, amíg tényleg készen nem állsz rá.


Ha volt olyan értelmes, hogy meg lehetett beszélni vele egyéb félelmeket, akkor ezt is megérti.

2014. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3.válaszoló köszönöm:)persze ezt is meg tudtam vele beszélni,azt mondta addig vár,amíg nem akarom.nem az a típus,aki csak a szexre hajt,csak már kívánom,egyszerűen félek hogy fájni fog...
2014. okt. 13. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd, a lányok egy részének fáj az első, másoknak nem. De olyanról még nem hallottam, hogy a sokadik is fájna (ha a pasi nem egy durva állat). Tehát ha te véletlenül a fájós kategóriába esel, akkor is csak egyszer kell túlesned rajta. De tényleg várj addig, amíg nem vagy biztos benne.
2014. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem rhadtul fájt, hiába vártunk, hiába volt óvatos... ez van, túl kell rajta lenni.


És már másfél éve szexelünk, de minden alkalommal fáj az első - kicsit nagyobb méret.


De igyál egy kis bort, meg ne tervezzetek semmit, csak simi, nyalás, stb, úgy jobb, mert nem tudsz ráparázni.

2014. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!