Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha...

Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha a barátnőtök közölné veletek, hogy már nem szűz? Eddig azt mondta, hogy az, csak valamiért nem akarta elmondani az igazat. Lehet, hogy megerőszakolták.

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 23:22
 1/7 RRR ***** válasza:
90%
gondolom,próbálnám megérteni őt valahogy
2014. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első körben megpróbálnék rájönni arra, hogy miért hazudott róla, illetve arra, hogy mi is az, amit titkolni akart. Megharagudni nem hiszem, hogy megharagudnék, de azért rosszul esne.
2014. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám hogy magyarázza meg , mert nem értem.
2014. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
egyik barátnőmről sem gondoltam egy fél percig sem hogy szűz lenne,de abban is kételkedtem hogy valaha az volt hehe..szóval azt mondtam volna,az ég meg kék b+!.....
2014. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázatot követelnék hogy miért is hazudott. Ha pedig valóban megerőszakolták és így veszítette el együttéreznék vele és nem hibáztatnám a hazugságáért.
2014. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy megerőszakolták ???? Hehehe.
2014. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elküldeném a halál fszára! Sajnáltatta már magát velem egy "megerőszakolt" lány, aztán véletlenül rájöttem hogy mekkora kis k....rva!
2014. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!