Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség miatt depresszió...

Szüzesség miatt depresszió kialakulhat?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy ha valaki 20 év feletti, és még szűz és depressziót okozhat ez? Az egyik haverom valószínűleg ezért szenved. Nagyon visszahúzódó lett, nem jár bulizni, sehova, csak magában zuhan és depizik. Az embereket, lányokat kerüli. Lassan már 27 lesz a srác, és egyszerűen egyre rosszabb a helyzet. Már úgy néz ki feladta. Nagyon szarul magába fordult. Ez most téli depi vagy mi? Aggódok érte.


Mit tudtok erről?

Saját tapasztalat vagy ismerősök között?


2010. jan. 24. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez sajnos valóban depresszióhoz vezethet.
2010. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, lehet ilyen miatt depressziós, de talán ezen a legkönnyebb segíteni. Ha nem kell neki hozzá szerelem meg semmi, és csak a szüzessége elvesztésére pályázik, akkor minden szórakozóhelyen talál valakit akivel elmehet.
2010. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Minden bizonnyal jót tenne neki egy szexuális kapcsolat... Azonban az, hogy a depresszió, vagy rossz kedélyállapot csak erre vezethető vissza, nem feltétlenül biztos. Lehet más is áll a probléma mögött.

Hozzá kell tenni, hogy a szüzesség elvesztése, az első aktus egyfajta önbizalom-megugrást ad az embernek, és ez kihathat a személyiségére is.

2010. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amiatt,hogy szűz,még senki nem lett depressziós.Csak ma divat,hogy szex nélkül nem lehet élni.Sok már nem szűz férfi is van,aki egyedül él,nem híve az egyéjszakás kapcsolatoknak,akár hosszú ideig is kibírja szex nélkül,de mégsem lesz depressziós.A barátodnak más lehet a problémája.Lehet,hogy megundorodott a buliktól,de ha az embereket (nem csak a nőket) kerüli,akkor a háttérben más is van.
2010. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, még írhatnak akik tudnak segíteni!

nos, nem bizti, hogy a szüzesség miatt depis, de én erre gondolok. ő nem minden áron akarja el veszíteni, hanem inkább komoly kapcsolatot akar egy lánnyal, akit szeretni tudna. Ezt ő mondta egyszer nekem, de többet nem mondott, nem faggattam.


Még várok válaszokat:o)

2010. jan. 24. 15:55
 6/10 Szesze ***** válasza:
Nem tudom h, h nez ki a pasi, de valoszinu, h van a kornyezetbe olyan lany akinek tetszik. Vagy ha nincs akkor probald meg, hogy uljetek neha osze, ugy h hozol valam iismerosokot, nem azert, hogy oszejojjon a lanyokkal, hanem csak h siman beszelgessen, es sose lehet tudni. CSak anyit tudok mondani, h probaljon ismerkedni.
2010. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Azonnal menjetek el az örömlányokhoz... jobban lesz tőle meglátod :)ráncigáld valahogy el :)
2010. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
inkább arra gyanakszom hogy párszor már csalódott a srác (ha ugy tetszik pofára esett/ejtették) és elment az önbizalma, és e mellett még tengernyi más problémája is lehet amitől magába fordult ... ha igazi barátja vagy akkor beszélgessetek sokat, próbáld meg kiszedni belőle hogy mi a baj, és akár össze is hozhatod valakivel ha máshogy nem megy
2010. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

pont örömlányhoz... azoktól undorodna.

lehetséges, hogy pofára ejtették vagy csalódott, egyszer volt egy lány aki tetszett neki de nem döntött a lány, ő nem próbálkozott nála többet.

szegény szét van csúszva. lehet hogy a keserű tapasztalatok miatt.

Volt valakinek ilyen esete?

2010. jan. 24. 17:52
 10/10 anonim válasza:

konkrétan ilyen esetem nincs. de nyitott szemmel járok, énis éltem meg dolgokat amik rosszak voltak.

szerintem egy ilyen csalódás nagyon oda tudja küldeni az embert ... ilyenkor jönnek a BARÁTOK akik nem hagyják magára, kimozdítják, és segítenek keresni valami értelmet az életének. lehet az egy lány ... de ha ahoz nagyon bevan fordulva (ezt gyanítom) akkor egyszerűbb dolgokat... amiket szeret, amik érdeklik nemtudom. most hülye példák de sportolhattok együtt vagy horgászhattok , motorozhattok , iszogathattok együtt hogy legyen egy pár jó élménye. lehet közben ki is derül h mitől van ennyire befordulva. az a lényeg hogy ha igazán a barátja vagy, akkor próbálj neki olyan lehetőségeket biztosítani hogy hosszabb-rövidebb időre jól érezze magát ... remélem sikerül valami ;) sok sikert

2010. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!