Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érzi-e a barátnőm ha elveszíti...

Rikudou-sennin kérdése:

Érzi-e a barátnőm ha elveszíti szüzességét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves vagyok és a barátnőm most lesz 17. Eljutottunk odáig hogy lefekszünk és nagyon felzgult eléggé tág volt. Teljesen behatoltam és nem éreztem éső sem hogy elvesztette volna. teljesen be hatoltam és semmi nem fájt neki én sem éreztem és nemis vérzett. A csaj 100% szűz volt vagy most is az mert nem tudom össze vagyok zavarodva... ilyen egyáltalán lehetséges?? vagy bennem van a hiba?

2014. okt. 19. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A szűzhártya 1 cm-re van a bejárattól!
2014. okt. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

:DDDDDD ILYET

hogy benned van-e a hiba? nem, senkiben nincs hiba-


egyszerűen vannak olyan lányok akik úgy születtek, hogy rugalmas a hüvelyük és tágak, így felizgulva az jelent problémát nekik, hogy nem sokat éreznek, főleg ha a szerszám nem is nagy. vannak olyan lányok akik úgy születtek, hogy kb egy ujjukat tudják feldugni, és tágulni is alig tudnak, így egy kisebb péniszt is felér egy erőszakkal betuszkolni nekik. szóval senki sem ugyanolyan, de senkiben nincs is hiba.

2014. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Lehetséges, ha azt mondta akkor 100%, hogy szűz volt. Én sem véreztem az elsőnél, viszont nagyon feszített, de egyben kellemes és élvezetes is volt.


Ha nem érezte, akkor lehet ő ilyen tág volt már akkor, annyira beindult nem tudom, de ettől függetlenül lehetett szűz.

2014. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A lányok többségénél egyáltalán nincs vérzés és az esetleges kellemetlenségeknél sem feltétlenül egyértelmű, hogy a szűzhártya sérült-e vagy csak az elsőszexes ügyetlenség és stressz miatt nem jön össze olyan jól a dolog.


A szűzhártyáról amúgy tanulságos LG videója:

[link]

2014. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Olyan nincs h nem érted el.jobban képben kéne lenned hogy hol is van az..;)
2014. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Milyen vastag a bré?
2014. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!