Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek ha nagyon szűk vagyok?

Lipusz Eszter kérdése:

Mit tegyek ha nagyon szűk vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 eves, szű lany vagyok. A baratommal 2 eve egyutt vagyunk, o mar 17, de nem szűz. Úgy gondolom, készen állok az első szexre. Volt már petting stb.. és már majdnem eljutottunk oda.. de én nagyon féltem, hogy mi lenne, mert olyan szűk vagyok, hogy nem fér belém a két újja, és nincs nagy keze. Nagyon parázok, hogy be fog-e férni?! Segítsetek, mit tudnánk csinálni? Koszonom

2014. okt. 29. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem csodálkoznék a helyedben: szűzként persze, hogy aligha fog beférni két ujja. Kicsit korai még ez a szex 15 évesen kisasszony. Nem ártana művelődni a témában és annak utána belevágni idővel.
2014. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A főnök jól mondja
2014. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Várj még ezzel, nagyon fiatal vagy, de mielőtt belevágsz tényleg nézz utána a dolgoknak, nehogy aztán miattad legyen itt még egy ,,Lehetek-e terhes?" kérdés.
2014. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szerintem ha már 2 éve együtt vannak, és a srác várt eddig akkor mehet a szex. én 14 évesen vesztettem el

17L

2014. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok mindennel, nyugi. Csak felek hogy mi lesz.:(
2014. okt. 29. 23:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha kétségeid vannak akkor várj, ráérsz még.
2014. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 viktory11 ***** válasza:
64%
15 évesen ezen agódni hogy nem fér be a f..z tanulni kellene inkáb és nem lenne ennyi munkanélküli senkiházi r....c
2014. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak köszönöm, vis@

zlát✊

2014. okt. 29. 23:24
 9/14 anonim ***** válasza:
7-es te inkább ne is szólj, néger fiúkra vágysz, nekem meg erről van meg a véleményen... na érted, mindenki tud kritizálni mást, ez a legkönnyebb. Szerintedm dugjaatok ez a természetes nem az, hogy melegnek kell lenni, mert ez a divat.
2014. okt. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szánj időt az előjátékra!

És beszéld meg a sráccal, hogy nem durr bele bumm

Nem lesz gond. Húzzátok az időt. A punci tágul, és ha rendesen be is nedvesedsz, nagy dolgokat be tud fogadni :)

Jó mulatást

2014. okt. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!