Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk hány percig bírtátok...

Fiúk hány percig bírtátok mikor elsőnek szoptak le titeket? Milyen érzés volt? Jòl esett? Megnyugtató?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 09:02
 1/5 anonim válasza:
53%
Tizenkét percig, gumival. Engem nem nagyon nyugtatott meg, mert Tibinek hívták a "csajt". De amúgy nem volt rossz.
2014. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Először nem volt jó. De később, már egyetemen összejöttem olyan csajokkal, akik tudták ám a csíziót. Nyelvvel történő izgatása a makknak, az érzékenyebb részének. ez a mostanival is van, Ő beveszi tövig (nem vagyok John Holmes :-)). Izgatja az ajkával és a nyelvével, meg kézimunkázik. Nem, nem megnyugtató, sőt, izgató. Utána igen. De az az orgazmus utáni nyugalom.

Tök off: de nekem néha nem jelent semmit, mert mindig vmi más jut az eszembe, vmi probléma, ettől lelankad, meg az az érzés, h mi a francot keresek én itt? Ilyenkor segít, ha pl. Eva Angelina-ra gondolok.

Kicsit eltértem, bocs.

2014. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, le akarja nyelni, vagy sem

Picit feszülté tett

De utána úgy voltam vele, tudja mi lesz a vége. Hagytam, hadd menjen

Az időt viszont nem mértem :)

2014. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én legelőször egyáltalán nem tudtam elmenni. Ő sem volt profi, és én is ideges voltam. Szopta, szopta, aztán lassan lekonyult. Nem volt megnyugtató érzés.:D
2014. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4es :DDDD


Nem tudom hány percig csinálta de nem volt profi, mert nem tudtam elmenni.

2014. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!