Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes? (többi lent)

Lehetek terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátommal együtt voltunk,de óvszerrel védekeztünk.Első volt(persze tudom hogy akkor is lehet).Rá két napra kellett volna megjönnie,de nem jött meg és egy hete késik.Ilyen előfordulhat az első után?

2014. okt. 30. 15:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam,nem szakadt ki.
2014. okt. 30. 15:26
 2/8 Jázi :) ***** válasza:

Sok mindentől lehet,hogy nem jön meg. Ez is befolyásolhatja.

A terhességnek meg ilyen hamar nincs ilyen előjele.

2014. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:

ha minden oké volt: nem valószínű.

Késhet emiatt.

2014. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, lehet a menstruációd a stressztől késik. Ha kb. 5 nap múlva még mindig nem jött meg, akkor vegyél egy tesztet.
2014. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm,hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!remélem nem vagyok az.minden rendben tortént.
2014. okt. 30. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:

megsugom tobb mint 2 hetet fog kesni es nem azert mert terhes vagy

volt baratnomnek 2 es fel hetet kesett fogalmunk nincs miert se elotte se utana nem kesett soha tobbet akkor az egyszer ismeretlen okokbol ket es fel hetet kesett akkor vegyel csak tesztet ha mar egy honapja kesik addig ne stresszeld magad vele

2014. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az aktus előtt húzta fel a gumit ami nem csúszott le, nem szakadt ki akkor nem lehetsz terhes.Ha az előváladéka bekerült a punidba akkor lehetsz akár.
2014. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Előtte felhúzta,nem csúszott le,nem szakadt ki.Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 30. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!