Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » LÁNYOK! Az első szexuális...

LÁNYOK! Az első szexuális élményetek mennyire befolyásolja/befolyásolta a későbbi szexuális életeteket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. arra, hogy akinek elsőre rossz volt, az kevésbé szereti-e a szexet vagy akinek elsőre jó volt, az jobban kívánja-e. Kort is írjatok, pls.


20/F


2010. jan. 26. 16:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
80%

hháh. nekem pocsék volt az 1. mert mindketten szüzel voltunk az akkori barátommal.. aztán a késöbbiekben sem ment tul fényesen, bár láttam rá esélyt hogy majd menni fog, igy nem mondom hogy utáltam a szexet.

DE most.. a mostani barátom.. ah. :D azt hiszem eleget mondtam ezzel :D IMÁDOM.

2010. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nagyon sokat jelenetett mindig is, a baránőim már rég lefeküdte ezzel azzal amikor én még nem. aztán csak elszurtam 18évesen lefeküdtem a barátommal, és nem volt jó! egy délutáni nap, nem volt se meghitt se romantikus.és csak azért történt meg mert nem birtunk leállni. ha visszafordithatnám máshogy tennék. azóta ugy állok a szex téémához h már nem oylan nagy dolog...:S
2010. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
86%

Nem tudom, milyen lenne a szexuális életem, ha az első nem lett volna jó. Nekem eszetlenül felemelő volt: extázis. Persze ehhez az kellett, hogy iszonyúan szerelmes legyek. Ő is az volt. Ja, és mindketten szűzek voltunk, ügyetlenkedtünk és még így is fantasztikus volt. Pl. azért mert teljesen elolvadtam attól, hogy ő is izgul. Egyébként fájt egy kicsit, de még ez is erotikus volt.

Vááá, nagyon jól emléxem rá, pedig tudod milyen régen volt? 40 vagyok. A szexet azóta is szeretem és volt részem bőven klassz élményekben :). Igazán rossz nem is volt.

2010. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
A legelső hozzászólóval totál full egyetértek :) !Nekem is pocsék volt a legelső...sőt az utánalévők is!A párom a 6. az életemben,most 24 vok,de 7évet kellett várnom erre a kegyetlen jó érzésre!Megérte :) és most örülök,h úgymond...neki adhattam a legelső élvezésemet :)
2010. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

nekem nagyon rossz élmény az első! megbántam nagyon. nem is volt ilyen igazi. nem akartam abszolút, de mondta, h mostmár ne hagyjuk így. baromira fájt, véreztem, száraz voltam, úgyhogy kb 2 perc után abbahagytuk. ez volt az első. nem is kell mondanom,h szét is mentünk utána (megcsalt). rá 1,5 évvel voltam együtt egy sráccal. valamilyen szinten mégiscsak ezt tekintem az elsőnek...

én a mai napig úgy vagyok vele,h fontosabb egy ölelés, vagy az ,h este bújjon hozzám mint a szex. nem mondom,h egyáltalán nem élvezem, néha jó, de hüvelyileg még egyszer se tudtam elmenni.

2010. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
jah bocsi: akkor 16 voltam, most 21/l
2010. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző!Sokáig én sem tudtam elmenni "úgy" pedig szerelmes is voltam ,azt hittem velem van a baj!De nem!Csak olyan férfi kell hozzá,akiben totál megbízol,akivel hajnalig tartó érdekes,lelkis beszélgetéseket éltek meg,aki leggyönyörűbbnek,legszexibbnek tart!És ha azt érzed,h a lelked másik fele, tuti a siker!Én sem hittem,de.... sikerült :)
2010. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nagyon köszönöm! ez most tényleg nagyon jól esett!

a barátom is azt kérdezte tőlem ,h elhiszem-e ,h testileg képes vagyok rá? hát mostmár egyre inkább kezdem.

2010. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ohh..vmelyik komment még meg is hatott..én nem bízok meg senkibe se szóval jó volt olvasni, amit páran írtatok.:) főleg, amit a 40éves nő írt:)
2010. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem befolyásolja! Nekem legalábbis nem befolyásolta. Az első alkalom nem volt valami túl jó de azóta más barátom van és szinte függő vagyok:$:D IMÁDOM:D
2010. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!