Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tehetném a barátnőmnek...

Hogyan tehetném a barátnőmnek könnyebbé és fájdalommentesebbé az első alkalmat? 16/F

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy már kettőször próbáltuk, de mindkétszer elviselhetetlenül fájt neki. Az előjáték min. egy óra volt mindkétszer és a nedvességgel sem volt gond. Mégsem sikerült.. Mi lehet a gond? (a barátnőm 16/L)

2014. nov. 10. 20:28
 1/9 anonim válasza:

az első így is ugy is fájni fog neki!

://

2014. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Orsy070 ***** válasza:
teljesen elkel hogy lazuljon fajni fog ugyis de elviselheto es tobb poziciobol probaljatok hatha van olyan ami kenyelmeseb a lanynak .de a fo dolog lazuljon el rendesen
2014. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) Az érdekelne még, hogy hogyan lazíthatnám el őt? Bármi tippet, tanácsot szívesen elfogadok, csak azt szeretném hogy neki mindennél jobb legyen.
2014. nov. 10. 20:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha egy óra előjáték után sem sikerült úgy, hogy a nedvességgel sem volt probléma, akkor nem is akarja igazán, nincs ott fejben, valami gátolja.

Beszélgess vele erről és/vagy várjatok még.

2014. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom :3 nagyon sokat segítettetek.
2014. nov. 11. 08:27
 6/9 anonim válasza:
csak nyugi, csókolgasd és légy vele türelmes, óvatos :)
2014. nov. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csináld mással! :)
2014. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat viszont az utolsó embernek üzenném hogy lehet hogy csak 16 vagyok de nem vagyok olyan ember aki csak a dugás miatt lecseréli a barátnőjét én szeretem őt és megfogom várni azt hogy eltudjon lazulni :D ha meg nem tud akkor se fogom megcsalni vagy elhagyni emiatt... :P
2014. nov. 18. 08:43
 9/9 mi a fene válasza:
Egy pohár bor, vagy pezsgő ? Persze csak mértékkel !
2014. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!