Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan veszítsem el a szüzessé...

Hogyan veszítsem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, és szeretném egy lánnyal elveszíteni a szüzességem.

Eddig kétszer voltam csak szerelmes, de egyik lánnyal se sikerült összejönnöm. Sokáig inkább a tanulással foglalkoztam, most meg nem tudom mit tehetnék, akkora bennem a gát, hogy képtelen vagyok lányokhoz közeledni. Szeretném ezt a bennem lévő gátat áttörni valahogyan.

Egyetemista vagyok, van több hobbim, igyekszem rendesen mozogni, az öltözködésemen már változtattam, nem vagyok ápolatlan, stb.


Már így is mindenki furán néz rámm, hogy sose volt még senkim ennyi idősen, szeretnék végre változtatni!

Bármit megadok, ha valaki segít! Köszönöm!


2014. nov. 12. 22:41
 1/6 anonim válasza:

Most mit kell itt a hulye poenokat nyomni???

Normalis valaszokat vart!!!


Menj el haverjaiddal bulizni ismerkedj lanyokkal... ha nem szerelembol akarod elvesziteni akk a disco az egyetlen olyan hely ahol konnyen kaphatoak a mai vilagban a lanyok..!

Esetleg hazibuli vaga ilyesmi helyekre menj a haveri koroddel... esetleg ha tudjak h szuz vagy meg, kerj tanacsot toluk... :)

Sok sikert!! :)

2014. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves voltam, amikor egy éve megismerkedtem a szerelmemmel, és gyakorlatilag szűz. Volt előtte egyvalakivel egyéjszakás, de az felejtős... főleg Hozzá képest. Szerintem nem görcsölj rá a témára, mert semmi értelme sincs. Majd találkozol valakivel, csak ki kell várni, másokkal meg ne foglalkozz :)
2014. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anya okos, mert Tomival mos, de ezért apuka el is vállt tőle.
2014. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

"Normalis valaszokat vart!!! "


Mi meg normális kérdéseket

2014. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Akkor mindig csalódni fogsz. :D
2014. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki 22 éves lesz, szakmát tett, most már rendesen dolgozik és még lány sem volt a közelében és lehet egy darabig még nem is lesz.


Ez lehet a félelem miatt. Nem mersz megszólalni, ha valaki tetszik. Ez fura mert fiatalon anno én mentem oda a barátomhoz és szólítottam le. Lehet erőt adott, hogy utálom azt a hülye sztereotípiát, hogy minden ember csak a távolból csodálja azt aki tetszik neki és nem mer közeledni.


Pedig ez lenne a kulcs. Járj el néha szórakozni, ismerkedj, próbálj kicsit megnyílni és ha szembejön egy szimpatikus lány, akkor ne félj elhívni valahova, vagy amit gondolsz.


Ilyen egy éjszakáson meg nem ajánlatos elveszítened. A másik, hogy 23 évesen is fiatal az ember, főleg manapság.

2014. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!